Yapımcı Anurag Basu : Hazırlıklarını yaptığı LUDO Filmindeki Herkes, Benim İlk Tercihimdi dedi.

Yapımcı Anurag Basu,Hazırlıklarını yaptığı Ludo filminde rol alacak her oyuncuyu ayrı ayrı seçmek yerine aklına gelen ilk kişileri filminde oynatmaya karar vermiş, çokta güzel olmuş.Ve ardından, bu film için ekstra oyuncu ayarlaması yapmak zorunda kalmadığı sebebiyle çok memnun olduğunuda belirtmiş.Anurag'ın 'Ludo' adlı filminin başrollerinde Abhishek Bachchan, Aditya Roy Kapur, Rajkumar Rao, Fatima Sana Sheikh, Rohit Saraf ve Sanya Malhotra'nın olduğu bir antoloji - karanlık komedi tarzı bir film olacağının mesajınıda vermiş bulunmakta.Anurag Basu, film hakkında şunları söyledi, 'Oyunculardan diğer tüm ekibe kadar, bu filmdeki herkes benim ilk tercihimdi. Tüm bu oyunculara fikri sundum ve hepsi de bunu kabul etti. Fazladan ayarlamalar yapmak zorunda kalmadığım için gayet mutluyum.'Hatta daha öncesinde, Basu, Ludo filminin oldukça büyük bir macera olduğuna değinmişti çünkü bu filmden önce hiç bu tarz bir filme imza atmamıştı.

'Ludo, daha önce imza attığım filmerin hiçbiri gibi değil. Bu tamamen bir macera oldu. Bu kadar yetenekli ve benzersiz bir ekiple çalışmak inanılmaz fantastik oldu. Birçok filmde beraber çalıştığım besteci olan arkadaşım Pritam, bu filmi hayata geçirmede hep benim yanımda oldu ve benimle birlikte çalıştı. Ben de ona çok müteşekkirim. Bu filmin genel bir seyirci kitlesine sahip olacağı için çok heyecanlıyım ve umuyorum ki umarım aileleri ile birlikte bu Diwali'de güzel vakit geçirirler.'

Çevirmen Notu: Bu film NETFLIX'te yayınlanacak.Ayrıca Abhishek'ten Rohit'e kadar kadronun müthiş olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Kaynak: https://www.indiatvnews.com/entertainment/bollywood/anurag-basu-everyone-in-ludo-was-my-first-choice-659203

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?