Shah Rukh Khan 55 Yaşına Bastı: Hayranları Kutlamanın Bir Parçası Olarak 5.555 Adet COVID Kiti ve Yemek Bağışlayacak

Bugün Bollywood’un Badshah'ı Shah Rukh Khan, 55 yaşına adım attı ve şarap misali yıllar onu yaşlandırmadı tam tersine gençleştirdi maşallah 30 yaşında gibi.

Ayrıca yıldız şu anda çocuklarıyla Dubai'deyken, daha önce de devam eden COVID-19 salgını nedeniyle hayranlarından doğum günü kutlaması için Mannat'ın dışında toplanmamalarını isteyen bir tweet attı. “Lütfen ! kimsenin kalabalıkta toplanmamasını istemiyorum. Doğum günüm ya da herhangi başka bir şey için! 

Iss baar ka pyaar ... thodha door se yaar ” ( Şu zamanlarda sevgiden biraz uzak kalmalıyız) diyede ekledi.

Ancak bu mesaj, Shah Rukh Khan'ın hayranlarının doğum gününü kutlamalarını tabiki engelleyemedi. Biz orada olsak kim bilir neler yapardık 😄Perulu hayranlarından oluşan bir grup pasta kesme töreni düzenlerken, başka bir grup dünya çapında sanal bir doğum günü partisine ev sahipliği yapıyor olacak.

Buna ek olarak, şimdi başka bir SRK hayran kulübü, salgın sırasında ihtiyaç sahiplerine toplam 5.555 COVID-19 kiti bağışlayacaklarını Twitter'dan ilan etti. En mantıklısı da bu olmuş.

“İşte Kral Khan'ın 55. Doğum Günü vesilesiyle ihtiyacı olanlara dağıtacağımız ve tarafımızca hazırlanan Covid 19 Kitleri. Toplam 5555 maske ve dezenfektan içeren ayrıca 5555 Covid kiti ve yemek yemek dağıtacağız. #HappyBirthdaySRK’’ Aynı zamanda, Maharashtra merkezli bir hayran grubu da bugünün kutlamalarının bir parçası olarak posterler ve pankartlar astı.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/shah-rukh-khan-turns-55-fanclubs-to-donate-5555-covid-kits-and-meals-as-a-part-of-the-celebration/articleshow/78994383.cms


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?