Aamir Khan'dan Yeni Film: Mogul !

Aamir Khan, yapımcı Bhushan Kumar'ın elinden çıkacak olan biyografi filmi Mogul'da oynayacak! Bir ümit ülkemizde de çekimleri olur diye düşündüğümüz ama daha sonrasında hayal kırıklığına uğradığımız filmi Laal Singh Chaddha'nın çekimlerinden sonra, Mogul filminin çekimlerine başlayacak.Tahminler, 2021 yılının ortalarında çekime başlanılacağı yönünde.Aslında Aamir, sanırım verdiği bir röportajda veya herhangi bir konuşmasına, geçen yıl ekim aylarında bu Mogul filminin parçası olmayacağından bahsetmişti. Ancak daha sonrasında lafını düzeltip, 'Vazgeçtim, bu filmde yer alacağım.' şeklinde yanıt veriyor. :) Aamir Khan'a yönetmen Subhash Kapoor ile çalışmasına dair bir soru yöneltiliyor:

-Kapoor ile çalışmanızdan ötürü insanların sizi eleştireceğinden korkmuyor musunuz?

Hayır, benim herhangi bir stratejim yok bu tür şeylerle alakalı. Kalbimin doğru hissettiği şeyi yaparım ben. Bunun da atılması doğru bir adım olduğunu düşünüyorum. Kalbimi dinleyeceğim. Eleştirenler olacaktır ama ben kendi kalbimle hareket etmeyi tercih ederim.Bu film, Subhash Kapoor'un babasının yani Gulshan Kumar'ın hakkında olan bir film. Gulshan rolünü Aamir Khan oynayacak. 

Röportajın devamı için: https://www.hindustantimes.com/bollywood/aamir-khan-confirms-he-s-playing-gulshan-kumar-in-mogul-reveals-what-made-him-come-back-to-the-film/story-uemqLgApPPILFG3jePkMKI.html

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?