Aamir Khan'ın Başka Projeleri mi Var?

 Birkaç aydır benim de karşılaştığım bir haberin, çok da olmasa daha geniş hali geçti elimize. Aamir Khan'ın ta yıllar öncesinden yapmayı planladığı bir film var aslında: Mahabrata. Sanırım biraz mistikti, ya da fantastik miydi hatırlamıyorum. Değişik tarzda bir film olduğunu hatırlıyorum çünkü henüz hakkında kesinleşmiş bir haber yok. Böyle bir plan var ama hiçbir şey belli değil. Bana kalırsa da uzun yıllar alır bunu çekmek. Geçelim bakalım neler anlatılmış:

SS Rajamouli’nin başrollerini Jr. NTR ve Ram Charan’ın oynadığı dönem draması RRR, ülke genelinde en çok beklenen filmlerden birisi oldu. Koronavirüs nedeniyle ertelenen çekimer, yedi aylık bir aradan sonra Ekim sonunda devam etti. Filmde ayrıca iki Bollywood ismi de yer alıyor: Ajay Devgan ve Alia Bhatt. Bu iki başarılı oyuncunun bu filmde yer alması, Hint film severlerinin dikkatlerini çekmesi bekleniyor. Bollywood Hungama şimdi SS Rajamouli'nin bir başka oyuncuyu daha düşündüğü haberi yayılıyor ve normal olarak, bu da projeyi daha da havalı hale getiriyor. İşte o oyuncu: Aamir Khan. 

Aamir Khan, dönemi anlatmak ve izleyicilere Jr. NTR ve Ram Charan dünyasını tanıtmak için film boyunca seslendirme yapmayı sözlü olarak kabul etti. (Sözlü olarak, yani henüz resmi hiçbir şey yok ortada). Sesi sadece filmde değil, aynı zamanda karavanda da kullanılacak. Ajay Devgn, Alia Bhatt ve Aamir Khan ile birlikte, güney devlerinin yanında 3 Bollywood A-Lister ile bir AAA projesi haline geldi ”dedi.

Aamir Khan, son 10 yıldan beri Mahabharata'yı yapmaya hevesli ve SS Rajamouli ve babası KV Vijayendra Prasad ile bir senaryo geliştirmek ve destanı beyaz perdeye taşımak için görüşmelerde bulunuyor. Sadece bir seslendirme ile işbirliği yapmak, Hint sinema tarihinin en büyük hikayesini - Mahabharata'yı - daha önce hiç olmadığı kadar hoş yapmak için işbirliği yapan iki Hint ve Güney endüstrisinin iki deviyle doğru yönde ileriye doğru bir adım olabilir. Güney sineması ile birleşmeyi düşünüyorlar yani.

Çevirmen Notu: Mahabrata filminin konusuna tam olarak hakim değilim ancak bir Aamir Khan hayranı olarak biraz endişeliyim. Bazı hayranlar Dhoom 3'ün bile Aamir Khan stiline uymadığı görüşündeyken, bu tarz bir efsane filminde nasıl olur bilemedim. Umarım her şey iyi olur. Laal Singh Chhadha bir çıksın da.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-ajay-devgn-aamir-khan-joins-jr-ntr-ram-charans-rrr-directed-ss-rajamouli/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?