Aamir Khan'ın Laal Singh Chaddha Filminde ! Bir Kral Gördüm Sanki

Yıllardır bekliyoruz  Shahrukh Khan ile Aamir Khan bir film çeksin de gözümüz gönlümüz açılsın diye.O haber sonunda geldi !Okuduğum anda bile beni heyecana sokan o müthiş haberi çevirmeniniz olarak sizlerle paylaşıyorum.

Aamir Khan'ın son filmi 2018’deki Thugs Of Hindostan'dı ve gişe hasılatı ortalamanın altında kalmıştı.Aamir Khan hayranlarını bir daha hayal kırıklığına uğratmamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. (Nasıl da bizi düşünüyor.) Aamir Khan’ın yeni Laal Singh Chaddha filminde Shah Rukh Khan’ın özel bir rolü var ve bu ortak çalışma hakkında kulağımıza haberler geliyor.Aamir Khan ve Shah Rukh Khan hiçbir zaman beyaz perdede birlikte çalışmadı ve bu film sayesinde ilk defa iki ünlüyü bir filmde görmek fırsatımız olacak.Her ne kadar kısa veya küçük bir rol olsada aynı Tubelight filmindeki gibi kısa rolü olmasına rağmen gözümüzü gönlümüzü açan shahrukh bu filmdede aynı duyguları bizlere yaşatacak Şahsen ikisini aynı filmde görmeyi merakla bekliyorum.

Bay Mükemmeliyetçi’nin her şeyin mükemmel görünmesini istemesine şaşmamalı ve bu nedenle SRK’nin sahnesi için çekimleri kendi yaptı. Shah Rukh Khan, IPL için Dubai'ye taşınmadan önce Yeni Delhi'deki sahne için çekim yaptı. Görünüşe göre bu efsane işbirliği, Bollywood severleri çılgına çevirecek. Laal Singh Chadha gelecek yıl Noel'de yayınlanacak ve oyuncu Kareena Kapoor Khan ile birlikte görülecek.

Aynı zamanda Shah Rukh Khan, YRF (Yash Raj Films) tarafından yürütülen ve aynı zamanda Deepika Padukone ve John Abraham'ın rol aldığı Pathan üzerindede çalışmaya hazırlanıyor.Haberlere göre, Salman Khan Pathan'da kısa bir rol alacak. Görünüşe göre Khanlar’ın birbirlerinin filmlerinde kısa roller almaları şu anda yeni moda ve hayranlar kesinlikle buna bayılacak.

Kaynak : https://www.filmfare.com/news/bollywood/aamir-khan-directs-shah-rukh-khans-cameo-in-laal-singh-chaddha-44788.html

Yorumlar

  1. Hindistan eşkiyaları çok güzeldi.Aamir Khan her filminde farklı birisi oluyor.çok severek izlerim.2 büyük aktör baş rol beraber oynasa gişeler yıkılır... 😍

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok kısa bir sahne olması bile hepimizi heyecanlandırdıııı

      Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?