Aamir Khan'ın Kızı Ira, Ailesinin 'Boşanma' Mevzusuna Dair Bir Video Paylaştı: Her Şeye Rağmen Parçalanmış Bir Aile Değiliz

Ira, yakın zamanda sosyal medya hesabından ailesinin boşanma mevzusunu dile getirdiği bir video paylaştı. Ünlü yıldız Aamir Khan'ın kızına göre, aileleri hala manevi anlamda bir arada ve parçalanmış bir aile değil.

Paylaştığı bu videoda Ira, depresyon meselesine değiniyor. (Ben Ira'yı takip ediyorum, son birkaç haftadır depreyon meselesinden bahsediyor çünkü kendisi aylarca depresyondaymış.) Kendisi, paylaştığı videolarda depresyonda olmasının asıl sebebini bulamadığını söylüyor. Hatta Ira, birçok insanın düşündüğünün aksine, ailesinin boşanma olayının onu çok derinden etkilemediğinide belirtiyor. Ayrıca Ira, 14 yaşında cinsel istismara uğradığınada dikkat çekmiş.

Ailesi yollarını ayırdığında daha çok küçük olduğundan bahsediyor. Bu boşanma, annesi ve babasının arasında 'dostça' bir boşanma olmasından kaynaklı olduğundan, çok da travmatik olmadığına açıklık getiriyor.Anne ve babasının hala arkadaş olduklarını ve parçalanmış bir aile olmadıklarını dile getiriyor.

Peki Ira neden böyle bir paylaşımda bulundu?

Kangana Ranaut, Ira'nın depresyon sebebinin boşanmış bir ailenin çocuğu olmasından kaynaklı olduğunu belirtiyor. Ira da buna cevaben videolarında açıklamada bulunmuş.Birçoğumuzun yakında tanıdığı Kangana, Aamir Khan ve ailesine parçalanmış bir aile' tanımını takıyor.Kangana düştüğü notta,16 yaşında fiziksel saldırıya uğradığını, belli sebeplerden ötürü kız kardeşine bakmak zorunda kaldığını belirtirken, aynı zamanda ailenin en önemli şey olduğunu vurguluyor, parçalanmış çocuklardan bahsediyor.Ama bana kalırsa tabi, aile mutlu değilse ayrılmak en doğru çare sözlerini kullanıyor.

Ira'nın konuşma gerçekleştirdiği videoyu buradan izleyebilirsiniz ;


Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/aamir-khans-daughter-ira-opens-up-about-her-parents-divorce-says-we-arent-a-broken-family-by-any-means/articleshow/78997358.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?