Akshay Kumar'dan Yeni Film!

 Akshay Kumar şu anda projelerle dolu. Aktörün parçası olduğu bir avuç dolusundan fazla filmi var ve bugün Diwali'de yapacağı başka bir projeyi daha duyurdu. Hatta en son filmi Laxmmi gösterime girdi. Biliyorsunuz ki, Akshay, Bollywood'un en büyük yıldızlarından biri ve onunla yapılacak her şey bir anda haber oluyor ve gelecek projesi söz konusu olduğunda, haberler kesinlikle interneti kısa sürede sallıyor. Oyuncu bugün Ram Setu adlı bir film yapacağını paylaşmak için Twitter'da duyurdu.

Filmin ilk resmi afişini de paylaştı ve gönderiye, “Bu Deepawali, gelecek nesilleri birbirine bağlayacak bir köprü inşa ederek tüm Bharatiyasların (? Hintliler mi demek istemiş) bilincinde Ram'ın (tanrı adı) ideallerini yaşatmaya çalışalım. Bu devasa görevi bir adım öteye taşıyarak, işte alçakgönüllü girişimimiz - #RamSetu Size ve sizin için çok Mutlu Deepawali diliyorum!’’ açıklamasını yazdı. Khiladi Kumar'ın tüm hayranları için kesinlikle mutlu bir Diwali olacak.

https://www.filmfare.com/news/bollywood/just-in-akshay-kumar-announces-his-next-project-title-ram-setu-44887.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?