Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt Yeni Film Brahmastra İçin Bir Araya Geliyor

Haberlere göre, Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, on gün boyunca Mumbai'de film çekimi yapacaklar.Karan Johar'ın yapımcılığını üstlendiği Dharma Productions'ın elinden çıkan en hırs sahibi filmlerinden biri de "Brahmastra" olacak. (Karan'ın filmleri öyle çok da tutulmuyor sanırım ama tabi My Name is Khan filminin onun elinden çıktığını unutmamak gerek.) Filmin bu yılın Aralık ayında gösterime gireceği planlanıyordu ama maalesef bu virüs olayı onlara da engel oldu. 

Virüs sebebiyle yaşanılan karantina esnasında bu filmin yapımcısı Ayan Mukerji, filmin tüm görüntü ayarlamalarını bitirdiğini belirtiyor. Belli ki diğer tüm teknolojik ayarlamalar üzerinde de çalışmalarını tamamlamış, sanırım geriye bir Ranbir ve Alia'nın çekimleri kalmış :) Şimdi de, Mumbai Mirror'un rapor ettiğine göre, 10 gün boyunca Mumbai'de çekimler başlayacak.

Kaynak: https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/brahmastra-ranbir-kapoor-alia-bhatt-nagarjuna-reunite-for-a-10-day-schedule-in-mumbai-film-shoot-extends-to-a-whopping-183-days-1714832/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?