Ayushmann Khurrana ve Sara Ali Khan'dan Yeni Film Geliyor!

 Haberlere bakacak olursak, Dinesh Vijan'ın romantik bir komedi için Bala oyuncusu Ayushmann Khurrana ile işbirliği yapması çok muhtemel. Yapımcılar yeni bir eşleştirme aradığından, Sara Ali Khan'ın filmin bir parçası olduğu söylentileri su yüzüne çıktı. Bence olur, Ayushmann çok tatlı bir adam, Sara da çok güzel, yakışırlar ;)

Ayushmann Khurrana, bugünlerde oldukça meşgul bir adam. Aktör, bu yıl, Vaani Kapoor'un da başrolde yer aldığı bir sonraki Chandigarh Kare Aashiqui isimli film için çekim yapacağı için Diwaliyi çalışarak kutlayacak. Son haberlere göre Ayushmann, başka bir proje için Bala yapımcısı Dinesh Vijan ile görüşüyor. Mid-Day'deki bir habere göre, romantik bir komedi filmi için oyuncuya başvuruldu. Haberde ayrıca yapımcıların şu anda Hint eğlence endüstrisinde yeni bir eşleşme aradıkları belirtiliyor. Kaynağa göre Mid-Day, Sara Ali Khan'ın adı Shubh Mangal Savdhaan aktörü karşısında eşleşmek üzere ortaya çıkıyor diye bildirdi.

Yapımcılar bu iki oyuncuya odaklanırlarsa, bu onların şimdiye kadarki ilk işbirlikleri olur. Olsun da, sektör yeni eşleşmelere muhtaç resmen. Aamir Khan bile kadın partnerlerini genelde aynı kişilerden seçiyor.

Mid-Day’e yakın bir kaynak, "Ayushmann'ın önceden başrolde olduğu düşünüldüğünde, film - romantik-komedi türüne ait olsa da - ülkeye önemli bir mesaj verebilir. Sara, Coolie No 1 için tanıtımlarını bitirdi ve yakında Atrangi Re'nin çekimlerine başlaması bekleniyor. Öte yandan, Ayushmann, bu film üzerinde görünümüne çalışmadan önce Chandigarh Kare Aashiqui'yi Anubhav Sinha’yla takip edecek. Proje tartışmanın son aşamasında."

Bu arada, hem Sara hem de Ayushmann'ın çalışma cephesinden bahsederken, ikincisinin son gezisi, pandemik zamanlarda piyasaya sürülen Gulabo Sitabo'ydu. Amitabh Bachchan, Ayushmann'la birlikte oynadı. Film OTT platformunda yayınlandı. Öte yandan, Sara ise en son Kartik Aryan'ın karşısında oynadığı Love Aaj Kal filminde görüldü. Film eleştirmenler ve izleyiciler tarafından kötü karşılandı. Sara şu anda Aralık ayında piyasaya sürülen Coolie No. 1 için hazırlanıyor. Ayrıca Akshay Kumar ve Dhanush ile sırada Atrangi Re var.

Mart ayında Ayushmann'ın aksiyon-gerilim filmi için Thappad’ın yönetmeni Anubhav Sinha ile birlikte çalışacağı açıklandı. 

Hadi bakam hayırlısı.

https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/bollywood-news-ayushmann-khurrana-to-team-up-with-sara-ali-khan-for-a-romantic-comedy-1721348/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?