DIWALI GELİYOR!

Hint filmlerinde çokça denk geldiğimiz gibi ışık bayramı olan Diwali yaklaşıyor! Görelim bakalım hangi ünlü ne yapmayı planlıyor. Sırada kısa bir haber turumuz var :)

Diwali 2020: Kareena Kapoor Khan'dan Tiger Shroff-Disha Patani'ye - Bollywood ışık festivalini burada kutluyor!

Diwali yakında ve Bollywood ünlüleri, pandeminin ortasında festivali kendi yöntemleriyle kutlamak için hazırlanıyor. Bachchan ailesi yıllık partilerine ev sahipliği yapmamaya karar verirken, diğer birkaç ünlü festival için farklı yerlere uçuyor. Bollywood'un bu yıl Diwali'yi nerede kutladığına bir göz atın.

Bachchans ve Jeetendra Diwali partisini iptal etti

Bachchan ailesinin Bollywood'daki en görkemli Diwali partisine ev sahipliği yaptığı biliniyor. Ancak bu yıl, Shweta Bachchan'ın kayınvalidesi Ritu Nanda, bu yılın başlarında vefat ettiği için kutlamaları iptal ettiler. Ancak bu yıl, Shweta Bachchan'ın kayınvalidesi Ritu Nanda, bu yılın başlarında vefat ettiği için kutlamaları iptal ettiler. Ayrıca usta oyuncu Rishi Kapoor, Bachchans ve Jeetendra’nın ailesine çok yakındı. Dolayısıyla sadece Amitabh Bachchan değil, Ekta Kapoor bile yıllık Diwali partisine ev sahipliği yapmayacak.

Kareena Kapoor ve Saif Ali Khan, Dharamsala'da gösterişten uzak bir Diwali kutlayacaklar

Saif Ali Khan, Dharamshala'da çekim yaparken Kareena Kapoor Khan, oğlu Taimur ile ona katılmaya hazır. Diwali planlarını açığa vuran Kareena, BT'ye şunları söylemişti: "Uzun süredir evde olmamız gereken bir yıl oldu. Bu yüzden Dharamshala'ya gitmek ve birkaç gün orada olmak harika olacak. Bu vakti çok sakin geçirmeyi ve olabildiğince açık havada vakit geçirmeyi planlıyoruz. Belli ki büyük bir Diwali olmayacak ve bundan çok memnunum, bu yıl basit olmasını tercih ederim. "

Sanjay Dutt, Diwali'yi Dubai'de ailesiyle geçirecek

Sanjay Dutt, eşi Maanayata ve çocukları Shahraan ve Iqra ile Diwali'yi kutlamak için Dubai'ye gitti. Bir kaynak, festival kutlamaları hakkında ağzındaki baklayı çıkararak, ETimes'a şunları söyledi: "Sanjay Dutt, salgının kısıtlamaları nedeniyle bu yıl Diwali için canlı kutlama yapmayacak. Sade bir aile içi kutlama olacak.Süperstar, "KGF 2" setlerine geri dönmeden önce ailesiyle kaliteli zaman geçirmek istiyor. "

Tiger Shroff ve Disha Patani Maldivler'de Diwali kutlayabilir

Dedikodulara konu olan Tiger Shroff ve Disha Patani çifti, Maldivler'deki tatillerinden Instagram'da mutlu kesitler paylaşıyor. Çarşamba günü adaya gittiler ve hafta sonu Diwali olmasi nededi ile çift, Mumbai'den uzakta festivali kutlayacak gibi görünüyor. Tiger ve Disha tatillerinden herhangi bir çift fotoğraf paylaşmadılar, ancak hayranlar, aynı zamanda havaalanında da görüldükleri için çiftin birlikte keyif aldığını tahmin etmekte hızlı davrandılar.

Kaynak: https://www.instantbollywood.com/2020/11/13/bollywood-celebs-celebrating-diwali/


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?