Güzel Bir Kadro, Güzel Bir Film

 Varun Dhawan, Kiara Advani, Anil Kapoor ve Neetu Kapoor'dan 'Jug Jugg Jeeeyo' geliyor! Varun'un filmleri ne kadar tutuyor bilmiyorum ama kadroyu sevdim, umarım iyi olur. Geçelim bakalım yeni film haberimize.

Jug Jugg Jeeyo sanırım bir komedi filmi ve aile şovmeni olacak. Oyuncular, filmin çekimi için Chandigarh'a çoktan inmiş olsa da, Karan Johar filmin bugün sahneye çıkacağını duyurmak için sosyal medyaya yöneldi, bir fotoğraf paylaştı ve,  "Her ihtiyarın dualarıyla, uzun ve müreffeh bir yaşam için # JugJuggJeeyo...Yolculuk bugün başlıyor..."

Yalnızca Karan Johar değil, ayrıca Neetu Kapoor da sete dönmesinin şerefine şöyle bir yazı paylaşıyor, "Bunca yıl sonra sete döndüm. Yeni başlangıçlara ve filmlerin büyüsüne. SİZİN sevginizi ve varlığınızı hissediyorum. Annemden Kapoor Sahab'a, Ranbir'e...hep yanımdalar. Şimdi kendimi buluyorum. Birazcık korkuyorum ama biliyorum her daim benimlesiniz.'

Ayrıca, gönderi herkesin dikkatini çekerken, yönetmenliğini Raj Mehta'nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosu ve ekibi çekimlere başladı.

Umarım güzel bir film olur.

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/varun-dhawan-kiara-advani-neetu-kapoor-and-anil-kapoors-jug-jugg-jeeyo-goes-on-floors-today/articleshow/79243997.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?