Sırada Hangi Ünlü Birbirine Nasıl Aşık Oldu Turumuz Var

 Yıllardır Bollywood'u takip edenler bilirler ki, bu sinema sektörü en müthiş çiftlere ev sahipliği yapmıştır ( 😀 ). Birçok çift, sahnelerde tanışıp da aşık olup evlenmişti. Güncel haberlere kısacık bir ara verip, magazinsel - aşıksal haber turumuza geçiyoruz. Bakalım kim kiminle ne sebeple nerede ne zam....

1- Deepika Padukone & Ranveer Singh

Çoğumuzun izlediği, kimimizin beğendiği, kimimizin beğenmediği bir filmdir Sanjay Leela'nın Goliyon Ki Raasleela Ram- Leela. Bu filmde, malum çiftimiz arasındaki aşk alevlendi tabii. O kadar elektrik almışlar ki birbirlerinden, yönetmen filmin 'öpüşme' sahnesini kesmeleri gerektiğini söylemesine rağmen, onlar hala öpüşmeye devam etmişler (bu detayı ben de bilmiyordum). Birbirlerine bir zaman sonra daha çok aşık olan favori çiftimiz, en sonunda 2018 yılında dünya evine adım atmışlardır. Bir ömür boyu mutluluklar dilemek gerek.

2- Abhishek Bachchan & Aishwayra Rai Bachchan

Bir diğer favori çiftlerimizden biri olan Bachchan ailesinin aşk hikayesi de şu şekilde: Mani Ratnam'ın Guru adlı filminde, Abhi & Aish çifti birbirlerine aşık olmuşlar. 20 Nisan 2007'de dünya evine girmişler ve sonsuza kadar mutlu yaşamışlar...Ayrıca Aaradhya adında bir de kızları var. Kız aynı babası.

3- Saif Ali Khan & Kareena Kapoor

Ay ay ay. Minnoş mu minnoş Taimur Ali Khan'ın nacizane aile üyeleri. Favori çiftlerimden biridir aslında. Saif'i de Kareena'yı da çook severim. Bakalım onlar nasıl aşık olmuşlar: Bilinen o ki, Kareena ve Shahid Kapoor bir ara aşk yaşamışlar. Ayrıldıkan sonra, Kareena Tashan filmi üzerinde çalışıyormuş. İşte o zaman beyaz atlı prensi Saif Ali Khan'ı bulmuş ve kendini ona aşık olmadan durduramamış. Birkaç yıllık birliktelikten sonra dünya evine girmeye karar vermişler. Ardından Taimur gelmiş. :)

Not 1: Okuduğum bir yazıya göre, yıllar önce Saif Ali, ilk eşi Amrita Singh ile evlenirken Kareena küçükmüş. Saif'e, 'Hayırlı olsun.' deyince Saif, 'Sağ ol kızım.' cevabını vermiş. Bilmem anlatabiliyor muyum? 😀

4- Kajol & Ajay Devgan

Kajol, site sahibimiz başta olmak üzere, birçoğumuzun ilk aşklarından biridir. Biliyorsunuz ki kendisi Ajay Devgan ile yıllardır evli. Bakalım bakalım onların aşk hikayesi nasılmış: Klasik bir zıtlık örneği aslında onlar. Ajay ve Kajol ilk önce Hulchul setlerinde bir araya geliyorlar. Çekim bittikten sonra, çıktıklarına dair söylentilerin sonu gelmiyor gibiymiş tabi o zamanlar. Çift, sonrasında tüm haberlere bir son vererek 1999'da dünya evine giriyorlar. 2 tane de çocukları var Allah bağışlasın.

Not 2: Bir de Anushka Sharma & Virat Kohli çiftimiz var ama onlar film setlerinde tanışmadılar. Yine de neden yer vermedin diye kızmamanız için değineyim dedim. Ayrıca Anushka hamile, bir bebek bekliyorlar. Sağlıkla gelsin. 
'Bizim neden bir Ranveer'imiz yok?' sorusuyla sizleri baş başa bırakıp kaçıyorum.
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?