John Abraham, Pathan filmi için çekimlere başladı

Bollywood şu sıralar biraz çöküşe geçse de (Hem Sushant'ın intiharmı cinayetmi belli olmayan olayından hem de virüsten sonra), bazı filmler önümüzdeki yıllarda gösterime girecek. Bunlardan biri de bildiğiniz üzere Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrolleri paylaştığı, YRF stüdyolarından çıkacak olan Pathan filmi. 

Deepika bu hafta film çekimlerine başlıyor. Gelecek hafta ise, John Abraham devreye girecek, yani o da çekimlerine bir start verecek artık. Günlük haber sitelerinden birinin belirttiğine göre, aktör bir veya iki gün içinde ekibe katılmaya hazır. Rapor ayrıca şu anda YRF stüdyolarında iki setin dikildiğini ve her ikisinin de filmin çekimi için kullanıldığını belirtiyor. Ayrıca Aditya Chopra'nın çekim yeri olarak Abu Dabi'ye odaklandığı ve filmin ikinci programının burada yer alacağı söyleniyor.

Ekibin, ocak 2021'de Abu Dhabi'ye ziyaretlerinin olması bekleniyor. 

Bakalım bakalım. John Abraham öyle çok izlemem, hatta hiç izlemedim sanırım ama başrolde Kral var. Ben de bu vesile ile deneyimlerim artık!

Kaynak: https://www.filmfare.com/news/bollywood/john-abraham-to-join-shah-rukh-khan-and-deepika-padukone-on-the-sets-of-pathan-45047-1.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?