John Abraham Lucknow'da "Satyameva Jayate 2" İçin Çekimlere Başladı


Televizyon şovlarının çekilmesine birkaç ay önceden başlanmışken filmlerin çekimlerinin devam etmesi anlaşılır bir şekilde zaman aldı.Gittikçe daha fazla yıldızın pandemi süresinde iş için dışarı çıktığı görülüyor. 

Sette görülen en son ünlülerden biri de, John Abraham oldu.Oyuncu,

Lucknow'da gelecek filmi "Satyameva Jayate 2" için çekimlere başladı.Milap Zaveri'nin yönettiği, aynı zamanda Harsh Chhaya ve Divya Khosla Kumar'ın da rol aldığı aksiyon gerilim filminde, aktör dürüst bir polisi oynayacak.Daha önceki bir röportajda Milap, ekibin başlangıçta sadece başrolle çekim yapacağını ve yavaş yavaş diğer oyunculardan da katılmasını isteyeceğini söylemişti.Oyuncular arasında Gautami Kapoor, Shaad Randhawa, Anup Soni ve Sahil Vaid gibi oyuncular yer alıyor.

Film, popüler miras yapıtları da dahil olmak üzere Lucknow'daki çeşitli yerlerde çekilecek. Ekip, tüm güvenlik önlemlerini kontrol altında tutmaya devam ediyor.

Milap, canlı mekanlarda çekim yapacakları için sosyal mesafeyi korumak adına bu alanların halka kapatılacağını söyledi.Ayrıca filmin ağır aksiyon bölümlerine sahip olacağı ve Milap ve John'un karantina sırasında bu bölümleri planlamak için çok zaman harcadıkları bildirildi.Serinin ilk film büyük bir hit yakaladı ve yapımcılar bu başarıyı devam filmiyle sürdürmek istiyorlar.

Kaynak:https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/john-abraham-begins-shooting-for-satyameva-jayate-2-in-lucknow/articleshow/78981883.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?