Minnoş mu Minnoş Hamile bir Kareena Kapoor Khan ! Hamile mi ? Aamir Khan ile Film mi Geliyor ?

Kareena Kapoor Khan’ın hamilelik gardırobu yıkılıyor! 2016 yılında Taimur Ali Khan'a (bayılıyom şu çocuğa çok tatlı) hamileyken tarzıyla herkesin ağzını açık bırakan Bebo, ikinci hamileliğiyle bir kez daha ilham kaynağı oluyor. Taimur reisin yeri mi doluyor yoksa ? Şehirde takılan Kareena Kapoor Khan, bebekten dolayı olan göbek çıkıntısını ustalıkla gizleyen dökümlü, beyaz asimetrik bir elbise giydi.Oyuncu, zahmetsiz görünümünü altın terliklerle tamamladı.(Altın mı?)


Bu yılın ağustos ayında Kareena ve Saif Ali Khan ikinci çocuklarını beklediklerini açıklamıştı.Çift ortak bir açıklamada, "Ailemize bir yenisini eklemeyi beklediğimizi duyurmaktan çok memnunuz! Sevgi ve destekleri için tüm iyi dileklerde bulunanlara teşekkür ederiz." sözlerini paylaştılar.

Mesleki sözleşmesini hamilelikten dolayı ara vermeden öncesinde tamamlayan Kareena Kapoor Khan, kısa süre önce 'Laal Singh Chaddha'nın çekimini tamamladı ve burada sahneyi bir kez daha Aamir Khan ile paylaşacak. (3 Idiots ve Talaash’tan sonra onları bir arada görmek hepimize iyi gelecektir 😊) Bu filmin yanı sıra Bebo, Karan Johar’ın yönetmeni olduğu, Ranveer Singh, Alia Bhatt, Vicky Kaushal, Anil Kapoor, Janhvi Kapoor ve Bhumi Pednekar’ın da yer aldığı bir sonraki filmi "Takht" ta da görülecek. Şahsen bu filmi de büyük bir heyecanla bekliyorum. Kadro süper. Umarım iyi olur!

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/expecting-mom-kareena-kapoor-khan-rocks-a-flowing-asymmetric-dress-during-a-recent-outing/articleshow/79021493.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?