Katrina Kaif, Hayalete Dönüşüyor

Zaman zaman oyunculuğu ile eleştirilen ama birçok kişi tarafındanda çok sevilen Katrina Kaif, hayranlarını eğlendirmekten genel olarak çok hoşlanıyor. Bknz:Mere Brother Ki Dulhan. (ay çok seviyorum şu filmi). Ve yakın zamanda da eğlenceli bir Ghostbuster ile seyircilerinin karşısına bir adım atmayı düşünüyor.

Miss Malini haberlerine göre Katrina Kaif, korku-komedi tarzında olacak film Phone Bhoot'ta bir hayaleti canlandırmaya hazırlanıyor ve şaşılmadığı üzere bu tarzda bir karakter, güzel oyuncunun daha önce hiç deneyimlemediği bir karakter olacağa benziyor.

Katrina Kaif, bu filmin afişini, karantina zamanında paylaştı. Filmin bu ayın sonunda çekimlere başlanacağı tahmin ediliyor.

Filmde ayrıca Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'in de olduğu konuşuluyor ancak korku-komedi tarzda bir film olduğu için herhangi bir romantik sahne olmayacağı da şimdiden ilgi konusu. 

Ayrıca film Farhan Akhtar'dan çıkma bir film. Yani yapımcılığını o yapacak. Bu benim, açıkçası filme güvenimi artırıyor çünkü Farhan Akhtar'ın yapımcılığını yapıp da benim beğenmediğim tek bir film yok. (veya oynadığı). Bu yüzden korku-komedi tarzı olsa da, umutluyum bu filmden. Kadro da fena değil, Ishaan da bayağı ünlendi laf aramızda. Bilmeyenler için Ishaan, Shahid Kapoor'un üvey kardeşi.

He bu arada Film Gurmeet Singh tarafından yönetilecek.

Kaynak: https://www.instantbollywood.com/2020/11/24/katrina-kaif-turns-ghost-in-phone-booth-thats-the-most-eccentric-oxymoron-weve-heard/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?