Katrina Kaif COVID-19 Salgınının Ortasında Yeni Kıyafetini Sergiliyor: Önce Güvenlik


katrina kaif,covid 19

Karantina sırasında Mumbai'deki dairesinde kendini bir süre izole eden katrina kısa süre önce tekrar işine devam etmeye başladı.Katrina Kaif’in, bugün uçağa binerek şehirden ayrıldığı görüldü.

Sadece bu da değil, oyuncu  havaalanında çektirdiği yeni görünümünü sosyal medyada paylaştı ve o kadar da kötü olmadığını söyledi.

Fotoğrafta Katrina, Mumbai havaalanında beyaz renkli bir Kişisel Koruyucu Ekipman (PPE) kiti giyerken poz verdi. Ayrıca koronavirüs salgını nedeniyle beyaz bir yüz maskesi ve şeffaf bir yüz siperliği taktı.Ayrıca gönderisine "Önce güvenlik ama kıyafetler de fena değil." şeklinde açıklama yaptı.


Kaynak ; https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/katrina-kaif-flaunts-her-new-normal-airport-look-amid-the-covid-19-pandemic-safety-first/articleshow/78981688.cms


Yorumlar

 1. İyi günler
  Burada 2014 yılından haberler var.yeni yayınları merakla bekliycem. Hayırlı olsun
  Beyhan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siteyi büyütmeye başladık. Yorumlarınız ve izlemeleriniz bizlere çok destek olacak. Yepyeni haberler ile karşınızda olacağız. Destekleriniz bizim için önemli, haberler yolda, endişelenmeyiniz :))

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?