#TBT : Salman Khan, Zamanında Düğününü mü İptal Etti? Salman 'Bhai' Neden Evlenmedi ?

Eski haberleri tekrar bir hortlatalım.Salman Khan'ın evliliği hakkındaki tartışmalar uzun zamandır gündemde olmuştu. Hatta yıllar önce (2013-2014 tarihli yıllarda) Bollywood capları yapan bir facebook sayfası vardı, oralarda dahi Salman'ın bekar oluşuna değinilerek komik capsler hazırlanırdı.) 54 yaşındaki oyuncu hala bekar olsa da, birçok popüler isimle çıktığı hakkında söylentiler var (Çevirmeninizin ve sizlerin bildiği üzere zamanında Aishwarya, Katrina, Jacqeuline Fernandez gibi) Ama Bollywood'un Bhaijaan'ının 1999'da başının bağlı olduğunu ve evlenmek üzere olduğunu biliyor muydunuz? Tabii ki bilmiyordunuz ! (Sıkı fanları hariç) Ben de yeni öğrendim, bilgilendireyim dedim...

Evet, doğru duydunuz. Salman'ın yakın arkadaşı Sajid Nadiadwala, bir sohbet programı sırasında, Salman'ın 1999'da evlenmeye niyeti olduğunu ve hayatında bir kız arkadaşı olduğunu açıkladı ancak 'Bharat' (Hindistan'ın bir diğer adı olarak kullanılır genelde) yıldızı düğünün son tarihinden birkaç gün önce her şeyi iptal etti.

Sadece bu da değil, film yapımcısı arkadaşı Sajid Nadiadwala da Salman gibi kasım 1999'da Salim Khan'ın (Salman'ın babası) doğum gününde evlenmeyi planladığını paylaştı. Ancak Salman, düğün için havasında olmadığını, düğünden sadece 5-6 gün önce söyledi ve düğünü iptal etti.

Bu arada, Lulia Vantur ile ilişkisi olduğu söylenen Salman (aha yeni duydum kadının adını), yakında 2014’ün hit filmi 'Kick'in devamı için Sajid ile bir araya gelecek. Bunun dışında, Salman'ın 'Radhe: En Çok Aranan Bhai', 'Antim', 'Kabhi Eid Kabhi Diwali' (Salman son zamanlarda iki dinle alakalı karışık şarkıları söylüyor ve biri İslam bayramından bahsederken kullanılan Eid, biri hindu bayramından bahsederken kullanılan Diwali isimli filminin çıktığını yeni öğrendim ve hiç de heyecanla beklemiyorum) gibi birkaç ilginç projesi ve 'Tiger' serisinin bir sonraki bölümü var. Tiger serisi en sevdiğim film serilerinden. Bunu heyecanla bekliyorum.

Ne oldu, şok oldunuz dimi? Salman bile evlenmeye yaklaşmış demek ki zamanında. 

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/throwback-thursday-when-salman-khan-called-off-his-wedding-just-a-few-days-before-the-due-date/articleshow/79060013.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?