Rajkumar Hirani'yi Shah Rukh ile Görmek Güzel Olacak

 Doğruyu söylemek gerekirse, Rajkumar Hirani, benim Bollywood'da en çok sevdiğim yazar-senaristtir. 3 idiots ve PK onun elinden çıkmadır. Yakın zamanda da Shah Rukh Khan ile bir projesi olduğunu öğrendim ve sizlerle işte şimdi bu haberi paylaşıyorum:

Bollywood Hungama (haber sitesi), son birkaç aydır Shah Rukh Khan hakkında özel güncellemeler sağlıyor ve gişede nispeten kuru bir çalışmanın ardından film endüstrisinde geri dönüş yapmayı planladığı şeyleri yakından takip ediyor. Ayrıca SRK'nın YRF’deki Pathan için çok fazla etrafa duyurmadan çekim yapmaya nasıl başladığını ve filmin Diwali 2020 hafta sonu boyunca yayınlanacağını da açıkladık. Bollywood Hungama, süper yıldızların Rajkumar Hirani ile oynadığı bir sonraki filminin beklenenden uzun sürmesinin nedenini artık tamamen öğrendi.

Bir kaynak Bollywood hungama’ya ‘’Rajkumar Hirani ve yazar ortağı Kanika Dhillon senaryo üzerinde çalışıyorlar ve birkaç taslak yazdıktan sonra, ikinci yarının beklentileriyle gerçekten aynı olmadığını hissettiler. Bu nedenle, filmin ikinci yarısını yeniden yazarak çizim tahtasına geri döndüler.” dedi. Bunun endişelenmek için bir neden değil, Rajkumar Hirani'nin çalışma şeklini gösteren bir model olduğunu da ekledi.

“Senaryoyu tamamlamak için acele etmiyor ve yalnızca kağıt üzerine yazılanlardan % 100 memnun olduğunda  film çekiyordu. Hirani, bir filmi bitirmek ve yayınlamak için acele edecek biri değil, çünkü onun yönetmenliği bir tutku meselesi ve sadece bir para basma işi değil.’’ Kaynak ayrıca, Bollywood Hungama’ya, ‘’ Senaryo umarım 2021 yazına kadar tamamlanır ve ancak o zaman ön prodüksiyonun diğer aşamalarına geçebilir." dedi.

Raju Hirani ve Pathan dışında Shah Rukh Khan, yönetmen Atlee’nin kendisini çift rolde oynadığı aksiyon dolu gerilim filmine de büyük ilgi gösterdi. Ancak, her iki senaryoyu da okuduktan sonra, 2021'in ortalarına kadar ruh haline bağlı olarak Pathan'dan sonraki projesine karar verecek. Umarım Hirani ile olan filmi seçer. :)

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-rajkumar-hirani-kanika-dhillon-reworking-second-half-shah-rukh-khans-next/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?