Ranveer Singh ve Deepika Padukone'den Evlilik Yıl Dönümü!

Deepika Padukone ve Ranveer Singh'in büyük şatafatlı Hint düğünününün ikinci yıldönümü geldi çattı. İkili, yıldönümlerini instagram üzerinden kutladı.

Deepika Padukone ve Ranveer Singh, iki yıl önce bugün aşklarını yakın arkadaşları ve aileleri ile çevrilmiş düğün düğümünü bağlayarak kutladılar. İtalya'da gerçekleşen düğün 2 gün sürdü ve Bollywood'un favori çifti geleneksel Konkani ve Sindhi törenlerinde evlendi.Çift, aileleriyle birlikte kutlama yapmaya hazır. Bu yıl, yakın aile üyeleriyle birlikte biraz kaliteli zaman geçirerek oldukça sade bir kutlama yapacaklar.Hem Deepika hem de Ranveer, sosyal medyada birbirlerine sevgi yağmuru yağdırırken 2. evlilik yıldönümlerinde instagramda sevilen fotoğraflarını paylaştılar.

Fotoğrafları paylaşan Ranveer, "Ruhlar sonsuza dek iç içe geçti. İkinci yıldönümünüz kutlu olsun, meri gudiya @deepikapadukone" yazdı.Om Shanti Om oyuncusu da aynı fotoğrafları paylaştı ve "Bir elmanın içindeki iki tohum... 2. yıl dönümümüz kutlu olsun @ranveersingh. Beni tamamlıyorsun.." yazdı.İkisine de iyi dilekler dileyen Bipasha Basu, "Yıl dönümünüz kutlu olsun. Tanrı ikinizi de korusun" yazarak gönderiye yorum yaptı. Güzel çifte özel günlerinde iyi dilekler dileyenler arasında Harrdy Sandhu, Gauahar Khan, Chirag Patil, Kriti Kharbanda, Tiger Shroff ve diğerleri de vardı.

Daha nice yılları olur umarım.Şahsen çok yakıştırıyorum.

Kaynak : https://www.mid-day.com/articles/deepika-padukone-and-ranveer-singh-wish-each-other-on-their-2nd-wedding-anniversary-with-romantic-photos/23090221Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?