Salman Khan ve Shah Rukh Khan'dan Müthiş Haber

 Önceki haberlerimizde sizlerle, Aamir Khan'ın filminde Shah Rukh Khan'ın, Shah Rukh Khan'ın filminde de Salman Khan'ın küçük rolleri olacağından bahsetmiştik ve bu haber hepimizi çok heyecanlandırmıştı. Şahsen ben çok çok sevindim, her ne kadar Aamir-Shah Rukh-Salman üçlüsünü henüz tek bir filmde göremesek de, bu güzel haberler biz Bollywood severlere yetiyor. :)

Sevindiğim bir diğer haber de şudur ki, Salman Khan, Shah Rukh Khan'ın yeni filmi Pathan'da bir rol sahibi olacak olması. Ama asıl haber ise; Salman Khan, bu filmde Ek Tha Tiger filmindeki rolü Tiger ile boy gösterecek! Bence bu müthiş bir haber. Salman'ın en sevdiğim filmlerinden biridir Ek Tha Tiger serisi. O karakterle Pathan'ı nasıl birleştirecekler, heyecanla bekliyorum. Buraya kadar dediklerim haber+benim yorumlarımdı. Şimdi geçelim haberin özüne.

Salman Khan ve Shah Rukh Khan, Bollywood'un en gözde oyuncularından yalnızca ikisi. Geçtiğimiz yıllarda bu iki oyuncu, birbirlerinin filmlerinde rol aldılar. Bunlardan biri Salman Khan'ın Tubelight filmiydi; Shah Rukh Khan'ın küçük bir rolü vardı. Bir diğeri ise hepinizin bildiği üzere Zero filmi, Salman Khan'ın o filmde küçük bir görünüşü vardı. 

Şimdi, Shah Rukh Khan, Siddharth Anand'ın Pathan filminde oynamaya hazırlanıyor. 2 yıl aradan sonra tekrar ekranlarda görünecek ve bazı sahneleri Salman Khan ile paylaşacak yakışıklı oyuncu. Daha önce, bu haberi aldığımız sitenin rapor ettiğine göre, Salman Khan, Pathan filminde az da olsa yer alacaktı. Son habere göre de, bu filmdeki karakteri, Ek Tha Tiger filmindeki Tiger karakteri olacak. Ayrıca Tiger 3 de sanırım bir aralar gelecek. Sanıyorum ki önümüzdeki yıllar, inşallah çok süper filmlerin geldiği yıllar olacak. :)

Ayrıca hem Pathan hem Tiger 3, YRF stüdyosundan çıkacak. 

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/bollywood-crossover-salman-khan-appear-tiger-shah-rukh-khans-pathan/ Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?