Salman Khan Karantinada !

Bugünkü köşemizde, korona konulu bir habere yer veriyoruz. Salman Khan'ın şoförü ve iki çalışanında maalesef koronavirüs testi pozitif çıktı. Bu sebepten ötürü de Salman, kendisini izole etme kararı aldı.

Koronavirüs testleri pozitif çıkan çalışanlar, şu an Mumbai'de bir hastanede tedavi altındalar. Salman Khan da kendisini bu sebeple karantina altına almış bulunmakta. Salman Khan, önümüzdeki 14 gün içerisinde, ailesi ile birlikte bulaşma riskini en aza indirmek amacıyla kendi evinde karantinada kalacak.Ayrıca Salman Khan çok da güzel bir şey yapmış ; bu virüsün farkına varır varmaz, Çalışanlarına tıbbi yardım sağlamış.Virüs testi çıkan çalışanlarına şifalar diliyor ve Salman Khan'a da en kısa sürede sorunsuz atlatması için temenni ediyoruz.

İş konusunda da, bildiğiniz üzere Salman, Radhe -Your Most Wanted Bhai filminde oynayacak. En fena filmlerden olacağı söyleniyor (fena derken heyecan, atraksiyon anlamında). Umarım, hiçbir oyuncu ve hiç bir insan virüsten dolayı daha fazla etkilenmez.

ÖNEMLİ NOT: İZOLE ETTİĞİ YAZMASINA RAĞMEN, SALMAN KHAN TEST YAPTIRMIŞ VE SONUÇ NEGATİF ÇIKTIĞI İÇİN YARIN BIGG BOSS ÇEKİMLERİNE BAŞLAYACAKMIŞ.

Şifa dileklerimizle..

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/salman-khan-isolates-himself-after-his-driver-and-two-staff-members-test-positive-for-coronavirus/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?