Shah Rukh Khan ve Kartik Aaryan

 En son 2018'de vizyona giren Zero filminde görülen Shah Rukh Khan, tamamen yapım şirketi Red Chillies Entertainment'a odaklanmış durumda. Süperstar, hem bir sonraki oyunculuk projesi Pathan’ı açıkladı hem de yapımcı sıfatıyla birkaç projeye yeşil ışık yaktı. Söylentiye göre, Shah Rukh Khan'ın sonraki projelerinden birinin başında Kartik Aaryan var. Haberlere göre, Red Chillies Entertainment genç oyuncuyla romantik komedi için görüşüyor. Henüz adı belirlenmeyen film, BA Pass ve Section 375 gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ajay Bahl tarafından yönetilecek. Haberlerde ayrıca Kartik'in projeye ilgi gösterdiği ve projeyi imzalamadan önce tarihlerini hesapladığı belirtiliyor.

Bu arada Kartik Aaryan, aralık ayından itibaren Ram Madhvani’nin çekimlerine başlayacak. Oyuncu daha sonra Ocak'ta Anees Bazmee'nin Bhool Bhulaiyya 2 ve önümüzdeki yıl Mart'ta Karan Johar'ın Dostana 2 filmlerinin çekimlerini tamamlayacak. Dostana filminde çok eğlenmiştim, çok komikti. Bakalım bu nasıl olacak? :)

Aaryan, SRK'nın prodüksiyonu için çekimlere ancak önceki sözleşmelerini tamamladıktan sonra başlayacak. Bakalım bakalım, Shah Rukh Khan'ın güzel bir seçim yaptığına inanıyorum. Daha önc Kartik Aaryan'ın hiçbir filmini izlemedim ama şirin adam. İlk olur belki.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/pankaj-tripathi-says-will-not-play-gangster-year/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?