Shah Rukh & Gauri Khan Çiftinin Magazinsel Ev Turu ! Kral'ın Evi Krallık Olur

 Shah Rukh Khan ve eşi Gauri Khan, instagram hesabında Delhi’deki evlerinden bazı fotoğraf ve videolar paylaştı.Yeni evleri Mumbai, Mannat'taki diğer kerpiç evleri kadar geniş ve çarpıcı görünüyor.

(Ya ne olacağdı ? Koskoca Shah Rukh Khan'ın evi).

Shah Rukh Khan, 90'larda gişe rekorları kıran filmlerinin ardından Kral Khan olarak adlandırılmaya başladı. Kral olarak selamlanan biri, krallıktan daha az hissettirmeyen bir yerde ikamet eder. Hayranları, onun Mumbai, Mannat'taki muhteşem evinin farkında. Hatta genelde doğum günlerinde evinin önünde onlarca, yüzlerce hayran toplanıyor. Ancak bu sene tabii ki virüsten dolayı böyle bir şey mümkün olmadı.

Ama instagram hesabında paylaşım yapan Khan, Delhi'deki evinin bazı fotoğraflarını da paylaştı ve bu onun instagram hesabına yazdığı şeydi: "Delhi'deki ilk günlerimizin anılarıyla, şehir kalbimizde çok özel bir yere sahip.’’

Eşi Gauri Khan da instagramında Delhi’deki evinden bir video paylaştı ve ‘Delhi'deki evimiz, ilk günlerimizin, yıllar boyunca topladığımız şeylerin ve aile olarak sevdiğimiz her şeyin hatıralarıyla dolu! Kalbimde çok özel bir yeri var. @Airbnb ile işbirliğim sayesinde, şanslı bir ikili misafirimiz olma şansı yakalayacak :) #HomewithOpenArms #AirbnbPartner’’ etiketlerini de koymayı ihmal etmedi.

Kaynak: https://www.mid-day.com/articles/see-photos-shah-rukh-khan-gives-an-inside-tour-of-his-delhi-house/23095266
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?