Shahrukh Khan'ın Reddettiği Roller ! 3 Idiots !

Shah Rukh Khan, zamanında bazı ikonik filmleri geri çevirmiş.Bu haberi yazarken bile ben de meraklar içerisindeyim. Görelim bakalım hangi film rollerini geri çevirmiş.Birçok insanın kahramanı olan Shah Rukh Khan, zamanında birçok film rolünü reddetmiş.Bu filmlerin çoğu, ilk teklif olarak ona gitmiş ama o reddetmiş. Hepimizin şaşıracağı söyleniyor, hala meraklar içerisindeyim. Siz de merak edin diye konuya direkt geçiş bile yapmıyorum 😁

1- Munna Bhai MBBS

Filmin ilk aşamalarında, bizzat Shah Rukh başrolde Munna bhai rolünü üstlendi. Şaşırtıcı bir şekilde, Sanjay Dutt, Zaheer olarak rol aldı (daha sonra Jimmy Shergill tarafından oynandı). Ancak, Shah Rukh hastalandığı için bu da onu filmi bırakmaya zorladı.

2- Three Idiots (!)

Rancho, Aamir Khan'ın canlandırdığı en sevdiğimiz Bollywood karakterlerinden biri olmaya devam ediyor. Peki, bu rolün teklif gittiği ilk kişinin Shah Rukh olduğunu biliyor muydunuz? SRK, randevu sorunları olduğu ve zamanını ayıramadığı için ne yazık ki filmi reddetti. İyi ki de reddetmiş yav, en ikonik Aamir Khan karakteri bu. Ondan başkasını Ranço rolünde düşünemiyorum şahsen.Tabi önce Shahrukh Khan yapmış olsaydı aynı şeyi Aamir Khan içinde düşünebilirdik..

3- Ek Tha Tiger (Ne ?)

Salman Khan'ı Tiger olarak seviyoruz ve aktör dumanlı bir rol üstlendi. Ancak bu ilginç rol de ilk olarak maalesef tarihle ilgili sorunları olan Shah Rukh Khan'a teklif edildi. O sırada Shah Rukh, Ek Tha Tiger’ın kahramanı Katrina Kaif ile bir film tamamlıyordu. İkili Jab Tak Hai Jaan için çekim yapıyordu. İyi ki reddetmiş diyorum yine, bu rol de Salman'a daha çok yakışmış şahsen. 

4- Jodha Akbar

Jodha Akbar,bu film de bu listedeki diğerleri gibi ilk olarak SRK'ye teklif edildi. Shah Rukh’un filmi kabul etmeme nedeni, onun için tüm kalbinizle onaylamanızı sağlayacaktır. King Khan, çekim yerlerinden rahatsız olduğunu ve bunun yerine ailesinin yanında kalmak ve onlarla zaman geçirmek istediğini söylemiş.

En çok bilinen bu filmleri reddetmiş Shah Rukh. Ne diyelim, ben gayet okuduğuma sevindim, Shah Rukh'u çok severim ama bunlar ikonik filmler olduğu için rol değişimine kendimi hazır edemedim ama ilk önce shahrukh çevirmiş olsaydı bu seferde diğer oyuncuları onun yerine konduramazdım :) mesela bir MY NAME İS KHAN filmimi salman khan'ın oynadığını düşünemiyorum.

Kaynak: Shah Rukh Khan Rejected THESE Movies! | Instant Bollywood - Part 3Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?