Shah Rukh Khan PATHAN'ın Çekimlerine Başladı

Hepimizin gözdesi, süperstar Shahrukh Khan,  en son aralık 2018'de vizyona giren ZERO filminde görüldü. (Kimimiz bu filmi beğendi, kimimiz ise beğenmedi, ben şahsen yarıda bıraktım.) Süper yıldız, bu başarısız filmden sonra yeni bir filme hemen imza atmama kararı aldı.Yirmiye yakın senaryoyu eledi ve dikkatli bir değerlendirmeden sonra bir sonraki senaryosunu kararlaştırıp sonuçlandırması tam olarak bir yıldan fazla sürdü. 

Bu yılın başlarında Yönetmenliğini Aditya Chopra’nın yaptığı ,Yash Raj Films’ Stüdyolarınında yapımcılığını üstlendiği PATHAN’a evet dedi.Filmin büyük bir aksiyon filmi olması bekleniyor. 

Çevirmen notu : Shahrukh Khan'ı daha çok aşk filmlerinde görmeyi isterdim ve Ayrıca Jab Harry Met Sejal'i de pek beğenemeğimi söylemek isterim tabiki bu benim şahsi görüşüm...Bakalım bu seferki aksiyon filmi nasıl olacak? Herneyse, Kral'a her şey yakışır.Biz haberimize devam edelim.Haberler doğruysa filmin çekimlerine bugün başlandı. Bir kaynaktan gelen habere göre ; "

Shah Rukh Khan, bugün Mumbai Yash Raj setinde Pathan’ın çekimlerine başladı. Tüm ekip, Kral'ın tekrar iş başına geçtiğini görmekten dolayı çok heyecanlıydı. Shahrukh Khan'da film ve filmdeki rolü hakkında oldukça heyecanlıydı. Tamamen hazırlıklı geldi ve bu filmi çekmeyi dört gözle bekliyor." dedi. 

Demek ki bayağı iddiali bir film. Demedi demeyin, Allah uzun ömür versin kral'a ,önümüzdeki yıllar güzel filmler bizleri bekliyor :) ahada buraya yazıyorum.

Bu, Shahrukh’un Haziran 2018’den bu yana uzun zamandır başrol olarak oynayacağı ilk filmi. Ancak şaşılası ki, bir kaynağa göre 'YRF, bu filmi hayran kitlesine henüz resmi bir şekilde duyurmadı' bile. Yani, poster falan çıkmış ama hala ortada bir resmiyet yok. Pathan’da ayrıca John Abraham ve Deepika Padukone'de oynayacak.Ancak, daha önce Bollywood Hungama tarafından bildirildiği üzere, onlar filmin mevcut programına dahil olmayacak yani konuk oyuncu gibi girip sahnelerini oynayıp bitirecekler.

Bollywood Hungama, yapımcıların Pathan için Diwali 2021’i beklediklerini insanlarla paylaşan ilk haber kaynağı oldu.Bir sanat uzmanı ise, “Pathan, YRF'den çıkan en büyük filmlerden biri olacak yorumunu yaptı. Pathan’ın önümüzdeki yıl Işıkların Festivali’nde yayınlanması, Geçtiğimiz Diwali’nin de katılımcısının zararlarını telafi edebilir." dedi.Çünkü bu diwali pek harika geçmedi. (Virüsten kaynaklı olarak...) Heyecanı daha da arttıran şey Salman’ın da yardımcı oyuncu olarak oynayacak olması. Popüler serideki Tiger rolünü yeniden canlandıracak ve böylece bu film, YRF'nin ilk film dışı serisi olmuş olacak.Hadi bakalım söz konusu Shah Rukh Khan.Umudumuz çook!

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/breaking-shah-rukh-khan-finally-begins-shooting-pathan-today/

Yorumlar

  1. shahrukh khan filmlerinden istediklerim kuch kuch hota hai 1998 ve dilwale dulhania le jayenge

    YanıtlaSil
  2. bir cok ilmleri var bi izleye bilsem harika olur

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?