Shah Rukh Khan, Salman Khan ve Hrithik Roshan Bir Ekranı Paylaşmaya Hazır mı ?

Acaba, sizce, Shah Rukh Khan, Salman Khan ve Hrithik Roshan bir ekranı paylaşmaya hazırlar mı? Bu sorunun cevabını ben de bilmiyorum, bakalım haberimizin konusu neymiş:

Shah Rukh Khan, YRF'nin yaklaşmakta olan projesi Pathaan için çekim yapmaya başlarken iki yıllık maaşlı iznine son verdi. Yönetmenliğini Siddharth Anand'ın üstlendiği filmin aksiyon dolu bir eğlence olduğu söyleniyor ve ayrıca Deepika Padukone ve John Abraham da yer alıyor ki daha önce bunu sizlere paylaşmıştık..

Önde gelen günlük haber gözden geçirilecek olursa, Bollywood hayranların önünde heyecan verici zamanlar uzanıyor. Görünüşe göre, YRF, Pathaan ile, Tiger serisinden Salman Khan-Katrina Kaif, War'dan Hrithik Roshan ve Pathan'dan Shah Rukh-Deepika'yı içerecek kendi özel ajan evrenini yaratmayı planlıyor. (okurken bile zorlandım). Haber, Salman'ın Pathaan'da Tiger olarak özel bir sahneye sahip olacağını ve SRK'nın bir sonraki Tiger bölümünde iyiliği geri ödeyeceğini iddia ediyor. Ve her şey planlandığı gibi giderse, SRK ve Salman, War'ın bir sonraki bölümünde yer alacak. Bakalım bakalım nasıl olacak. Cidden son zamanlarda film haberleri süper. İnşallah da güzel olurlar.

Üç süper yıldızı ekranda görmek oldukça uzak bir düşünce olsa da, kesinlikle efsane bir manzara yaratacaktır. Bollywood neredeyse çöküşte olduğu için yapımcılar şahlanmaya hazırlanıyorlar. :)

Kaynak : https://www.filmfare.com/news/bollywood/shah-rukh-khan-salman-khan-and-hrithik-roshan-set-to-share-the-screen-45048.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?