Shraddha Kapoor,Hint Efsanesi "Naagin" (Şahmaran) Filminde Oynayacak!

Shraddha Kapoor 2020’de iki filmde görüldü: Birisi ‘Street Dancer 3D’ diğeride ‘Baaghi 3’ (Baaghi serisini izleyen birileri yoruma güzel olup olmadığını yazarsa sevinirim, izleyip izlememe konusunda çok kararsızım.) İkinci filmi,Baaghi 3, Covid-19 salgını nedeniyle ülke genelinde sinemaların kapanmasından sadece günler önce beyazperdede yayınlandı.Vyjayanthimala, Rekha ve Sridevi'den sonra şekil değiştiren bir yılan olan 'Naagin'i oynama sırası Shraddha Kapoor’da.

Bu filmin üçüncü versiyonunu ise Vishal Furia yönetecek.Haber Twitter'da heyecana yol açtı. Shraddha projenin bir parçası olmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi ve yaptığı bir açıklamada, "Ekranda bir Naagin’i oynamak benim için kesinlikle bir zevk. Bir süre önce aramızdan ayrılan Sridevi'nin Nagina ve Nigahen adlı birbirinin devamı olan iki filmi izleyerek, hayranlıkla büyüdüm, her zaman geleneksel Hint hikayelerine dayanan benzer bir rolde oynamak istemişimdir.Dedi.

Yönetmen,Vishal Furia, Shraddha Kapoor'a filme hoş geldin dedi ve seni bir nagin (Yılan Kadın) olarak yönetmek çok güzel olacak.İnancınızdan dolayı rolü tamamen benimseyeceksin..Hepberaber "Hintli" bir kadın efsanevi karakterinden, tamamen büyülü bir 'Hint' hikayesi yaratacağız... takıma hoş geldin." şeklinde tweet attı.Ayrıca Yönetmen,Vishal Furia ; Nikhil Dwivedi, Saffron Broadcast & Media Ltd. çatısı altında Naagin'i yönetecek. Şekil değiştiren yılan konsepti, Ekta Kapoor'un yapımcılığını üstlendiği 'Naagin' ilede hint televizyonları ekranında da popüler diziler arasında.

Çevirmenin Shraddha hakkındaki yorumu: Sushant öldüğünde, cenazesine yalnızca 3-5 kişi katılmıştı. Hatırladığım kadarıyla bunlardan biri de Shraddha Kapoor'du. Sırf bu sebepten ötürü bile kanım ona çok ısındı. Her şeye rağmen Sushant'ın son yolculuğunda yerini almıştı. Gayet vefalı bir hareket, tüm çalışmalarının güzel olması umuduyla.

( Naagin ; Şekil değiştiren yılan demek ama merak edenler google üzerinde şahmaran efsanesi olarak aratırlarsa türkçe kaynaklarda efsaneye dair bilgiler bulabilirler.)

Sridevi'nin oynadığı naagin rolündeki klibinide sizlerle paylaşıp,Sridevi'yi yad etmiş olalım.


Kaynak : https://photogallery.indiatimes.com/movies/bollywood/shraddha-kapoor-signed-up-for-nagin-trilogy/articleshow/78936307.cms

 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?