Sidharth Malhotra'dan 'Shershaah'

Sidharth Malhotra bir sonraki filmi Shershaah'ın vizyona girmesini beklerken, aksiyon türünde arka arkaya üç filme imza attı. Tamil aksiyon gerilim filminin Hint versiyonu olan Thadam, Allu Arjun’un DJ'i ve Ronnie Screwvala'nın RSVP'si ile casusluk gerilim filminin yeniden çekilmesi için çoktan belirlenen bütçe ortaya kondu ve şimdi Sidharth gerçek bir olaya dayanan başka bir projeye imza attı.

Hint film muhabiri Rahul Raut'a göre Sidharth, gerçek bir olaya dayanarak Shantanu Bagchi ile bir projeye başladı. "Sidharth Malhotra bir sonraki çekimine başlıyor... Bu, reklam film yapımcısı Shantanu Baghchi'nin yönettiği ve @amarbutala'nın yapımcılığını üstlendiği gerçek bir olaya dayanan bir film… Daha fazla ayrıntı bekleniyor !!" diye tweet attı.

Sidharth'ın kız arkadaşı olduğu iddia edilen Kiara Advani ile birlikte yer aldıkları gelecek filminin temmuz ayında gösterime girmesi gerekiyordu ancak karantina nedeniyle ertelendi.

Yeni çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Sidharth'ın filmleri genelde öyle çok sevilmiyor, kaliteli görülmüyor, yeteneği ve yakışıklılığı harcanıyor...Umarım bu film tüm bu düşünceleri yıkar!

Kaynak: https://www.instantbollywood.com/2020/11/09/sidharth-malhotra-to-star-in-ad-filmmaker-shantanu-bagchis-film-based-on-a-true-event/


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?