SONUNDA BEKLENEN HABER GELDİ ! 3 BÜYÜK 'KHAN' BİR FİLMDE !

 Sayın okucularım şu an çok ama çok mutluyum. Yıllar önceden beri süregelen bir hayalimiz vardı hepimizin: Aamir-Salman-Shah Rukh'u tek bir filmde görebilmek! Arkanıza yaslanın ve haberimizi okumaya o şekilde devam edin, geliyor!

'Cameo' yani filmlerde yer alan küçük çaplı roller, Bollywood filmlerinde son zamanlarda artmış durumda. Yani mesela, Salman Khan'ın Tubelight filminde SRK'nin kısa süreliğine gözükmesi, Pathan'da Salman'ın kısa süreliğine gözükecek olması gibi. Şok haber geliyor..! Tek bir filmde, 3 büyük Khan oynayacak!

Biliyorsunuz ki Aamir Khan'ın çekmekte olduğu film var: Laal Singh Chaddha. SRK'nin bu filmde küçük bir rolü olacağından bahsetmiştik, şimdi de Salman Khan'ın da bu filmde rol alacağı haberi geldi! Hem de 90'larda oynadıkları birer karakterle bu filmde olacaklar! Bu film asla sıradan ve basit bir film olmayacak biz hayranlar için. Allah'ım nasıl mutluyum! 

Shah Rukh Khan, Laal Singh Chaddha'ya Dilwale Dulhaniya Le Jayenge filminden Raj karakteri ile katılacak! Diğer yandan Salman Khan da, Maine Pyaark Ka (olması lazım) filminden Prem karakteri ile katılacak! Ay ya, o kadar sevinçli ve heyecanlıyım ki, inşallah çok güzel olurlar hep birlikte.

İnşallah beklentilerimizi karşılayacak olan film Laal Singh Chaddha, 25 Aralık 2021'de gösterime girecek. Malum sebeplerden ötürü ertelenince...

Sizlerin yorumlarını merak ediyorum sevgili okuyucularım. Lütfen alta yorum yapmayı unutmayınız. Ne de olsa beklenilen haber sonunda geldi!

Kaynak: https://www.instantbollywood.com/2020/11/19/srk-salman-khan-to-reprise-iconic-90s-roles-for-cameo-in-aamir-khans-laal-singh-chaddha/


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?