Sushant Singh Rajput Hakkında Amit Sadh, Görüşlerini Açıklıyor

 Bir gün her zamanki gibi sosyal medya hesabıma girdim ve takip ettiğim sayfalar #RIP etiketi altında Sushant Singh Rajput'un fotoğrafını koymuşlardı hikaye ve gönderilerinde. Şok oldum tabi, neye uğradığımı şaşırdım. Gencecik Sushant, ne sebeple ölmüş olabilirdi ki? Benim gibi onu seven her hayranı için şoke edici bir haber olduğu konusunda asla şüphem yok... Uzun bir süre şarkılardaki danslarına falan bakmıştım ölüm haberini alınca. Çok derinden sarsmıştı beni. İntihar olunca bir de...(bunun da doğruluğu kesin değil). Şimdi de Amit Sadh'ın Sushant hakkında konuştuğu haberi sizlerle paylaşmak istiyorum...

Amit sözlerine, Sushant'ın ölümünden sonra çok fazla şeyin değiştiğinden bahsetmekle başlıyor. Aynı düşüncedeyim, yıllardır Bollywood'u takip eden bazı insanlar filmleri izlemeyi bıraktı mı dersiniz, bazı oyunculara nefret doldu mu dersiniz, ne ararsanız oldu. Bu gözler sosyal medyada bazı Bollywood aşıklarının dediklerini gördü hep. Sushant'ın ölümü 'nepotism' görüşünü (sektöre ailesi zengin olduğu ve sinema sektöründe yer aldığı için ünlü olanların yer alması, dışardan gelenlerin genellikle dışlanması) tekrar alevlendirdi. Sushant dışardan gelen 'müthiş yetenekli' biri olduğu için intihar ettiğini savunanlar oldu, tabii tüm bunlarda tüm bu olayları alevlendirmeye yetti. Kendi görüşlerime kısa bir ara verip, Amit Sadh'ın sözlerine devam ediyorum.

13 Kasım tarihinde, Filmfare Spotlight'ın bölümünde sunucu Rahul Gangwani, başarıları, hayat dersleri ve çalışmaları hakkında en çok neye değer verdiği hakkında  Amit Sadh ile sohbet etti. Sunucu, Kai Po Che filmindeki (Amit, Rajkummar Rao ve Sushant'ın birlikte oynadığı ve Sushant'ın ilk filmi) yıldız oyuncu Sushant Singh Rajput hakkında hayranlık duyduğu şeyin ne olduğunu sorduğunda, Amit, bir anekdot ile yanıt veriyor. Kullu'dan Delhi'ye son uçuşunda, biniş geçiş sırasında SSR olduğunu ve geç aktörün hala onun etrafında olduğunu nasıl hissettirdiğini açıkladı.

Ayrıca dünyanın nasıl değiştiğinden ve Sushant’ın ani ölümünün söz konusu değişimin büyük bir parçası olduğundan bahsetti. Bir insanın kaybından etkilenmiyorsa, insanlar hakkında hikaye anlatma hakları olmadığını da sözlerine ekledi.

Amit de görünüşe bakılırsa Sushant'ın ölümünden son derece etkilendi... Biz burada böyleysek, onunla görüşen, sohbet eden insanların durumunu düşünemiyorum.

Hoşça kal, SUSHANT SINGH RAJPUT. Bu haber sitemizde, en az bir tane de olsa Sushant'a yer vermek istemiştim, saygılarımla herkese..

https://www.filmfare.com/news/bollywood/exclusive-amit-sadh-talks-about-sushant-singh-rajput-and-how-things-have-changed-since-his-demise-44871-1.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?