Tiger Shroff'un Yeni Filmi "GANAPATH" Yolda!

Dün, Tiger Shroff kendi Instagram hesabından 'Yarın bir sürprizim olacak.' gibi bir yazıyla hayranlarından beklemelerini istemişti. İşte o haberin ne olduğunu bugün öğreniyoruz.

Dhoom 3 filminde Aamir Khan'ın oynadığı karakterin babasını canlandıran Jackie Shroff'un oğlu olan Tiger Shroff, çoğunuzun bildiği üzere Baaghi film serisinin de başrol oyuncusudur. Yeni filmi olan Ganapath da bir aksiyon filmi olacağa benziyor. Tabii ki adam o kaslarıyla romantik komedide yer alacak hali yoktu :) 

Birkaç gün önce 'Unbelievable' şarkısıyla haberlere çıkan Tiger'in aslında yeni filminin çekimlerine başlayacağı anlaşıldı. Filmin yayınlanma tarihinin 2022 olacağı planlanıyor. Umarız onun için de, hayranları için de güzel bir film olur. Şahsen ben bu zamana kadar hiçbir Tiger Shroff filmini izlemedim ama eminim ki aranızda hayranı olan vardır.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/tiger-shroff-announces-his-new-project-ganapath-says-this-one-is-special-for-him/articleshow/79060305.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?