Yepyeni Partnerler, Yepyeni Film

 Sıradaki haberimiz, yeni bir filmin haberi. Hepiniz eminim ki Sara Ali Khan ve Vicky Kaushal'ı tanıyorsunuzdur. Sara Ali Khan'ın, açıkçası oyunculuğunu süper kanıtlamış biri olduğu söylenemez. Kendisi yalnızca Saif Ali Khan'ın kızı olarak bilinir genelde. Ama Vicky Kaushal, Masaan, Uri gibi efsane filmlerde oynamış ve başarısını kendince kanıtlamış biridir. Bu ikisi ne alaka derseniz, şöyle bir alaka ki; bu iki oyuncunun bir filmde bir araya gelmeleri bekleniyor. Bakalım neymiş ne değilmiş hangi filmmiş...

Bu ikilinin çıkacak olan yeni filmi: The Immortal Ashwatthama

Uri - The Surgical Strike'ın muazzam başarısından sonra Vicky Kaushal ve Aditya Dhar, aksiyon şovmeni The Immortal Ashwatthama için yapımcı Ronnie Screwvala ile tekrar işbirliği yapıyor. Oyuncu çok fazla eğitim alacak olsa da, kadın başrolde Sara Ali Khan'ın ön sıralarda yer aldığı bildiriliyor. Şu anda Aanand L Rai'nin Atrangi Re dizisinin son çekimlerinde olan oyuncu şu sıralar projenin yapımcılarıyla görüşüyor. Bir gazeteye göre, onun projeyi iki hafta içinde imzalaması ve gelecek yılın başlarında hazırlıklara başlaması bekleniyor.

Haberlere göre, Katrina Kaif'in de konuşulduğu söylentileri vardı, ancak kendi süper kahraman serisi üzerinde de çalıştığı için sonuç vermedi. Evet, Katrina bir de süper kahraman serisinde rol alacak. Bu yüzden bu film için düşünülen isim olmaktan çıktı. 

Film Hindistan'ın her yerinde çekilecek. Film için, Vicky film çekilmeden önce dört aylık hazırlık sürecinden geçecek. Vicky’in planı Takht’ı(çok heyecanla beklediğim bir filmdir) Nisan’da Aditya Dhar’ın yönetmenliğini başlatmadan önce tamamlamaktı. Ancak pandemi nedeniyle planlar değişti. Oyuncu, The Immortal Ashwatthama için eğitimine başlamadan önce Yash Raj Films’te oynayacak.

Filme Nisan 2021'de başlaması bekleniyor. Vicky Kaushal, Dövüş Sanatları, Krav Maga ve Jujutsu için hazırlıklara başlayacak. Ayrıca binicilik, okçuluk, kılıç dövüşü ve mızrakla dövüşmeyi de öğrenecek. Valla var ya, bunların çoğu da film çekmek için bir sürü şey öğreniyorlar. Al sana genel kültür, mis.

Immortal Ashwatthama üç bölümden oluşan bir proje olacak. Haberlere göre, 80-90 gün boyunca Hindistan'ın birçok bölgesi ve yurt dışında Yunanistan, Namibya, Yeni Zelanda ve Japonya gibi yerlerde de dahil olmak üzere birden fazla yerde çekilecek.

Guru Dronacharya ve Kripi'nin oğlu Ashwatthama, Mahabharat'ın Kurukshetra savaşında Pandava'lara karşı Kauravalar ile savaştı. Lord Shiva kadar yiğit bir oğul için Drona’nın dualarına cevap olarak çiftin çocuğu olarak dünyaya geldi. Bir Chiranjivi (Hindu mitolojisine göre Kalyug kadar yaşayacak ölümsüz varlıklar) olan Ashwatthama, alnında ona insanlardan daha düşük tüm canlılar üzerinde güç veren ve onu açlıktan, susuzluktan ve yorgunluktan koruyan bir mücevherle doğdu. Yani bu demek oluyor ki, bu film de mi fantastik tarzı olacak? Ay hiç hoşlanmam.... FOTOĞRAF EKLEMEYİ UNUTMA ABİ

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/sara-ali-khan-join-vicky-kaushal-starrer-immortal-ashwatthama/

 


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?