2020'de Hiçbir Filmi Gösterime Girmeyen Oyuncular Kimler? 2021 Kimlere Uğurlu Gelecek?

 2020 çıkıyor bu gece... 2021 ise yepyeni umutlarla bekleniyor. Özellikle film sektörleri pandemiden çok fazla etkilendi; çekilen filmlerin çoğu yarım kaldı, çekilecek filmler ertelendi, hatta çekilse de gösterime girmesi virüsün bitmesini bekleyen filmler bile var. Şimdiki haberimizde, 2020'de hangi oyuncular film yayınladı, kim ne çekimine başladı adlı listemiz var. Geçelim bakalım:

1-Ranveer Singh

Teknik olarak 2020'de ekrandan tamamen uzak değildi. Ghoomketu'da kısa bir süre de olsa boy gösterdi. Bunun dışında, Ranveer Singh bu yıl kayboldu. O gişe rekorları kıran 83, Jayeshbhai Jordaar ve Cirkus ile 2021'de geri dönmeyi vaat ediyor. 83 filmini pek bir duyar oldum, umarım güzeldir. Ranveer bence gayet iyi bir oyuncu!

2-Salman Khan

Salman, 2019'da Bharat ve Dabangg 3 olmak üzere iki büyük yayın yaptı. (Dabangg 3'ün resmen 1 ve 2'siyle hiçbir alakası yoktu ve saçmaydı...Resmen bir Salman filmini ilerlete ilerlete izledim). 2020'de hayranları onu ekranlarda göremedi. Radhe: En Çok Aranan Bhai'niz 2020 Eid'de çıkacaktı. Salman Bhai inatla OTT platformuna satış yapmayı reddetti. Şimdi filmi, covid izin verdiği sürece Eid 2021'de gösterime girmeye kararlı. Dijital platformda yayınlanmasını istemediği için sinemaların açılmasını bekliyor Salman Khan.

3-Aamir Khan

Bay Khan’ın seçici standartlarına göre bile bu, yayınlar arasındaki en uzun boşluk olmalı. Aamir’in son albümü 2018’de feci Thugs Of Hindostan’dı. (Neden feci? Firangi Aamir'in en şirin ve garip karakteriydi bence, ha film aşırı iyi değildi tabi orası ayrı). Tom Hanks klasiği Forrest Gump’ın Hint versiyonu Lal Singh Chadha, Aralık 2019’da vizyona girecekti. Fakat virüs sebebiyle o da ertelendi. Aamir filmini dijital platformda yayınlamayacak. Bu da bir ek bilgidir.

4-Shah Rukh Khan

2020'de yayın yok, 2021'de yok. Aralık 2018'de Zero'dan sonra (ki tam bir facia) resmi olarak herhangi bir proje açıklamadı. Shah Rukh en az üç yıl boyunca ekran dışında kalacak. (Pathan ne ara yayınlanacak yav?)

5-Katrina Kaif

Thugs of Hindostan filminde Surraiya Jaan rolünde gördük onu en son. Katrina her zamankinden daha iyi görünüyor ve bir oyuncu olarak hünerini kanıtlamak için can atıyor. Katrina, Sooryavansham ile saldırmaya hazır. Her şey yolunda giderse, 2021'in ilk çeyreğinde size yakın bir tiyatroda olacak. Akshay Kumar ile rolü paylaşacak.

6-Ranbir Kapoor

Haziran 2018'de son filmi Sanju'ya tanınan gişe rekortmeni statüsüne rağmen Ranbir Kapoor bir imza atma çılgınlığına girmedi. Bu sadece gönüllü bir seçim değil - Ranbir'in film imzalama çılgınlığına gittiği hiçbir zaman bilinmediği için - aynı zamanda normalden daha fazla zaman alan iki arka arkaya proje üstlendiği için. Ayan Mukerjee’nin Brahmastra'sından ve Karan Malhotra’nın Shamshera'sından bahsediyoruz. İlki, Amitabh Bachchan'la birlikte Ranbir ve ilk kez Alia Bhatt'ın yer aldığı iddialı bir bilimkurgu destanı. Her ikisi de Ranbir'den aşırı sayıda gün gerektirir. Ama şimdi Brahmastra'nın daha fazla zamana ihtiyacı var gibi görünüyor, bu nedenle Shamshera'ya ayrılan tarihleri yemeye başlıyor.

Bana kalırsa 3 Büyük Khan'dan güzel filmler göreceğiz önümüzdeki yıllarda. Umarım her şey güzel olur!

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/features/recap2020-6-superstars-no-releases-2020/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?