Aamir Khan Filmden Vaz mı Geçti?

 Hepimizin bildiği üzere, Aamir Khan (ki en sevdiğim Bollywood oyuncusudur kendisi) yeni filmi Laal Singh Chaddha üzerinde çalışıyor ve yakın zamanda da bu film seyircileriyle buluşacak. Aslında Aamir Khan, bir başka filmi de remake yapmak istemişti. İşte o filmden vazgeçmiş. Bakalım hangi filmmiş, neden vazgeçmiş:

Aamir Khan ve Saif Ali Khan, yıllar sonra bir filmde bir araya geleceklerdi: Vikram Vedha. Film, Mart 2020'de başlaması planlanan çekimle bu yılın başlarında duyurulmuştu, ancak salgın nedeniyle proje durduruldu. Yapılan haberlere göre, Aamir Khan bu filmde yer almaktan vazgeçti. Oyuncu şu anda Tom Hanks'ın Forrest Gump yeniden yapımı Laal Singh Chaddha'nın üzerinde çalışırken, Vikram Vedha yeniden yapımının son senaryosunun onu tatmin etmediğini söyledi. Ki bilirsiniz, Aamir Khan eğer senaryodan hoşlanmadıysa o filmde asla dahil olmaz, senaryo onun için her şeydir.

Aamir başlangıçta projeyi yapmaya istekli olsa da, bu filmin geleceğine ilişkin belirsizlik, filmden geri çekilme nedenlerinden biri. Senaryoyu takdir etse de, senaryo tamamlandıktan sonra Aamir bundan pek memnun olmadı ve geri adım atmaya karar verdi. Başlangıçta, Shah Rukh Khan projenin bir parçası olarak kabul edildi, ancak bu da gerçekleşmedi. Saif Ali Khan'ın hala projenin bir parçası olduğu söyleniyor. Kendisi filmden vazgeçmemiş. 

Ayrıca Aamir Khan, geçtiğimiz haberlerde de bahsettiğimiz gibi, Mogul filminin de çekimlerine başlayacak yakın zamanda.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/aamir-khan-backs-out-vikram-vedha-remake-saif-ali-khan-still-said-associated-project/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?