Aamir Khan'ın Çekildiği Filme Kim Dahil Oluyor?

  Orijinal, R. Madhavan'ı dürüst polis memuru Vikram'ı canlandırırken, Vijay Sethupathi gangster Vedha'yı canlandırdı.  Hintçe versiyonunda Hrithik gangster rolünü oynayacak, Saif ise polis.

 Bu, tüm Hrithik Roshan ve Saif Ali Khan hayranları için harika bir haber.  Söylentilere göre, her iki oyuncu da 2017 Tamil süperhit filmi Vikram Vedha'nın Hintçe yeniden çevriminde yer alacak.  Orijinal, R. Madhavan'ı dürüst polis memuru Vikram'ı canlandırırken, Vijay Sethupathi gangster Vedha'yı canlandırdı.  Hintçe versiyonunda Hrithik gangster rolünü oynayacak, Saif ise polisi oynayacak.

Film, kurnaz bir gangsterin kararlı bir polis onu her yakaladığında, kendi hayatından yeni bir hikaye anlatarak kaçmayı başardığı Vikram-Betaal'ın kadim hikâyesinden alınmıştır.

 Ticaret analisti Ramesh Bala, Cuma günü doğrulanmış hesabından tweet attı: "#VikramVedha Hint ekip .. @iHrithik @VijaySethuOffl rolünü yapacak .. #SaifAliKhan @ActorMadhavan rolünü yapacak..Fantastik ekip."

Daha önce Bollywood süperstarı Aamir Khan'ın Vedha karakterini oynaması bekleniyordu. Ancak, haberlere göre, Aamir kısa süre önce projeden çekildi ve Hrithik devreye sokuldu.

 Bollywood yeniden yapımı, aynı zamanda Tamil orijinalinin de yönetmenliğini yapan Pushkar-Gayathri tarafından yönetilecek.  Neeraj Panday tarafından desteklenen filmin yakında sahnelerde oynaması bekleniyor. Filmle ilgili resmi bir söz bekleniyor.

Daha önce otobiyografisini yazacağını duyuran Saif, dürüstlüğünün izleyicinin belirli bir bölümünü rahatsız edeceğini ve onu taciz edeceğini düşündüğü için iptal edebilir.  Tanhaji oyuncusu Jacqueline Fernandez ve Amanda Cerny'nin yeni podcast'ine çıktığında, "Biri benden bir kitap yapmamı istedi ve korkabilirim çünkü bunu düzgün yapmak için çok fazla iş var ve sonra çok dürüst olmalısın.  aynı zamanda, muhtemelen pek çok insanı rahatsız edecek.  Dürüst olmak gerekirse, önüme çıkacak% 100 kötüye kullanıma hazır olup olmadığımı bilmiyorum. "

 "Söylediğim için gerçekten üzgünüm, bunu söyleyeceğim, genel izleyiciyi düşünmüyorum - ve sadece genel değil - amaHayatımı paylaşmak ve bir şeyler hakkında konuşmak istemediğim icin Hindistanda seyirciler için çok olumsuz bir bölüm olacak ... Diye ekledi.  Devaminda , "Bugün yürürken, kitabın bir kısmı ne hissettiğimi ve bu ağaçlara bakıp Himachal'da çekim yaptığımız için ne kadar şanslı olduğumuzu düşündüğümü açıklamalıydı ve bu gerçekten boyle değil." Dedi

Kaynak:

https://www.bollywoodlife.com/news-gossip/hrithik-roshan-and-saif-ali-khan-to-take-on-each-other-in-vikram-vedhas-hindi-remake-1751504/amp/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?