Aamir Khan'ın Oğlu Junaid Khan, Sektöre Ne Zaman Adım Atacak?

 Aamir Khan...ah üzümlü kekim. Bollywood'a atım atmamı sağlayan insan. Sadece filmleriyle değil aynı zamanda düşünceleriyle, hayatıyla da hayranlarına örnek olmayı başarabilen insan. Şimdi de oğlu sektöre adım atmaya hazırlanıyor. Ben eminim ki, sırf babası Aamir Khan da olsa popüler olamayabilir. Onu popüler yapacak olan filmleri olacaktır. 

Aktör Aamir Khan'ın oğlu Junaid Khan, Bollywood'daki ilk çıkışını yapmak için hazırlanıyor gibi görünüyor. Junaid, 50. yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak YRF altında (en iyi sinema ile çalışacak gibi görünüyor) ilk kez sahneye çıkacak. Rani Mukerji'nin başrol oyuncusu Hichki'yi yöneten Siddharth P Malhotra'nın yöneteceği bir dönem dramasında ilk kez sahneye çıkacak. Bildirildiğine göre, film geçici olarak Maharaja olarak adlandırıldı. Hitchki filmini hatırlayınca, bu filme olan umudum da arttı. Ne iyi filmdi öyle...Umarım yine müthiş bir film ortaya koyar sayın yönetmen!

YRF filmi Bunty Aur Babli 2 ile çıkışını yapacak olan Sharvari Wagh, Maharaja'da kadın başrol olarak rol aldı. Haberlere göre Amazon Prime Video web dizisi Paatal Lok'daki performansıyla üne kavuşan oyuncu Jaideep Ahlawat da filmde rol alacak.

Bakalım bakalım, zaten son zamanlarda yeni nesil gümbür gümgür geliyor gibi görünüyor. He başarısız olanlar da var elbette hatta eski Bollywood tadını kesinlikle vermeyecekler. Ama napalım, nesil değişiyor, filmler mi değişmeyecek?

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/aamir-khans-son-junaid-khans-debut-film-tentatively-titled-maharaja-jaideep
-ahlawat-play-godman/


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?