Aditya Roy Kapur Hız Kesmeden Devam Ediyor

 Ludo...Çoğunun aksine benim gayet eğlendiğim bir filmdi açıkçası. Çok güzel yorum yapılır üstüne. Başrollerden biriydi Aditya. Yeni filmine hazırlanıyor. Bakalım haberimiz neymiş?

 Aditya Roy Kapoor'un "Om: The Battle Within" için ilk görünümünü yalnızca ETimes tarafından açıklandı, çünkü aktör Mumbai'deki bir stüdyoda film için çekim yaparken yakalandı.

 Oyuncu, spor salonundan çıkmış pazılarını ve kalın sakalını gösterirken sağlam bir görünüş kullandı. (Bu nasıl tarif ya....) Aksiyon eğlendiricisi, aksiyon yönetmeni Tinu Verma’nın oğlu Kapil’in ilk yönetmenlik denemesini yapacak. "Om: The Battle Within", Aditya'yı aksiyon dolu bir sahnede görecek. Ahmed Khan, eşi Shaira ve Zee Studio filmi destekliyor.

 Çekimden önce Aditya Roy Kapoor, ekrandaki görünümüne sağlam bir vücut oluşturmak için spor salonunda çok çalıştı.  "Malang" oyuncusu ayrıca, bazı iyi koreograflanmış dövüşlerde sergilenecek birkaç farklı aksiyon formu da öğrendi. Ahmed Khan'ın daha önce Mumbai Mirror'a anlattığı filmden bahsetmişken, “Film görev doğrultusunda duygusal olarak rahatsız edici ilişkiler etrafında dönüyor. Kapil Verma, gerçek hayattan daha büyük aksiyon sahneleri sergileyecek." Umarım saçma sapan aksiyon sahneleri olmaz...

"Om: The Battle Within" 3 Aralık'ta çıktı ve başrolde Sanjana Sanghi'yi gösterdi. Yapımcılar, aksiyon şovmenini 2021'in ikinci yarısında piyasaya sürmeyi planlıyor.

Kaynak:

https://m.timesofindia.com/entertainment/hindi/bollywood/news/exclusive-photos-aditya-roy-kapur-sports-a-rugged-avatar-as-he-shoots-for-om-the-battle-within/articleshow/79990471.cmsYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?