Ajay Devgan ve Salman Khan'ın Filmleri Çarpışıyor!

 FLAŞ: Ajay Devgan'in MayDay'ı büyük ihtimalle Salman Khan'ın Tiger 3 veya Kick 2'si ile 2022 bayramında  çarpışacak.

Ajay Devgn, 11 Aralık'ta iddialı yönetmenlik macerası MayDay'in çekimlerine baştan sona bir programla başlamaya hazır olduğunu duyurdu. Dahası, filminin 29 Nisan 2022'de gösterime gireceğini duyurusunda da belirtti. Ajay’ın filminin de bayram hafta sonunda gösterime gireceğini anlamak çok zaman almadı.  Ancak hepimizin bildiği gibi bayram bir Salman Han klasiği olmuştur. Bu nedenle, endüstri ve ticaret, 2022 bayramında büyük bir dev çatışmasının gerçekleşeceğini söylüyor.

Bir kaynak, "Aynı hafta (2 Mayıs Pazartesi) bayram yaklaşırken, 1 Mayıs Pazar günü Uluslararası Çalışma Günü, Maharashtra Günü ve Gujarat Günü sonbahardan bu yana MayDay'ın yapımcıları için çifte avantaj olacak" diyor.

Kaynak “Salman Khan açıkça bayram haftasını bırakmak istemiyor.  O zamana kadar Tiger 3'ü bitirmesi bekleniyor. Ve her şey yolunda giderse Kick 2 bile piyasaya sürülmeye hazır olacak. Yani 2 filmden herhangi birinin 29 nisanda çekilmesi bekleniyor. Bu olursa, iki büyük filmin çatışmasıyla sonuçlanacak.  Açıkçası Tiger 3 ve Kick 2'nin ikisi de büyük rekor kıracak.  Bu arada MayDay'in de büyük bir ekran gösterisi olması bekleniyor. Ajay Devgan, Amitabh Bachchan ve Rakul Preet Singh'den oluşan yıldız kadrosu bile heyecan verici. Seyircilere, 2022 yılı bayramında spoiler verilmiş olacak. " seklinde ekliyor.

 Ancak bir ticaret uzmanı, “Ajay Devgan ve Salman Khan'ın ikisinin de filmleri çok maliyetli olacak. Çatışma zararlı olabilir. Filmlerden birinin aradan çekileceğini ve bayram haftasında yalnızca bir filmin geleceğini umuyoruz. " diyor.

 2019'a kadar Salman Khan'ın filmi bayramda hep tek başına çıkmıştı. Ancak MayDay ve Tiger 3 / Kick 2 çatışması, Salman'ın festivalde ilk karşılaşması olmayacak. 2021'de, çok beklenen filmi Radhe - Your Most Wanted Bhai'nin John Abraham’ın dev aksiyon oyuncusu Satyameva Jayate 2 ile çatışması bekleniyor. Her iki filmin de 12 Mayıs 2021'de gösterime girmesi bekleniyor.

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/scoop-ajay-devgns-mayday-clash-likely-salman-khans-tiger-3-kick-2-eid-2022/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?