Alia Bhatt'ın 'Yeni Normal' i Hakkında...

 Alia Bhatt, son aylarda meydana gelen nepotism (adam kayırmacılık) haberlerine rağmen oyunculuğunu çok beğendiğim bir oyuncudur şahsen. Özellikle en sevdiğim filmleri Raazi ve Dear Zindagi. Babası sektörde olduğu için daha fazla ilgi görse de hiçbir zaman flop olmayı ve linç edilmeyi hak ettiğini düşünmüyorum. Neyse, geçelim haberimize:

Şu anda eşi benzeri görülmemiş zamanlardan geçtiğimizi inkâr etmek mümkün değil. Koronavirüs salgını tüm dünyayı karantina altına soktu ve virüs muhtemelen dünyadaki her insan üzerinde büyük bir etki bıraktı. Ama dedikleri gibi hayat devam ediyor. Edecek de. Yani, virüsün patlak vermesinden neredeyse bir yıl sonra, dünya yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Bu aynı zamanda Hindistan'daki film endüstrisi için de geçerli. Nasıl ayağa kalkıyor yav? Virüsün yayılma hızı artmadı mı? Sanki her şey daha da kötüleşiyor gibi. Neyse kötü düşünmemek lazım. Elbet bir gün bitecek.

Alia Bhatt, önde gelen bir gazeteye verdiği röportajda, yeni normalde çekim yapmak gibi bir şeyden bahsetti. "Hepimiz için zorlu bir yıl oldu. Ekiple yeniden bir araya gelmek ve sete geri dönmek harika bir duygu. Elbette uymamız  gereken birden fazla kısıtlama ve protokol var, herkes çok dikkatli, her türlü önlemi alıyor. Ancak bunun yeni normal olduğunu kabul ettik ve hepimiz bu durumda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Dediğim gibi, hepimiz endişeliyiz, bunlar belirsiz zamanlar ama çaba göstermeli ve hepimiz yapabileceğimizin en iyisini yapmaya bakmalıyız. Ayrıca sevdiğiniz şeyi yapmak için sete geri dönme imkanı bir nimet ve her an için çok minnettarım! "

Şu anda, zor zamanlarla uğraşırken hepimizin sahip olması gereken bir tutum bu. Hayat devam ediyor neticede.

Kaynak:

https://www.filmfare.com/news/bollywood/alia-bhatt-talks-about-working-in-the-new-normal-45208-1.html
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?