Antim'den Kısa Bir Fragman!

 Salman Khan, arka arkaya projeler çekerek oyuna geri döndü. Radhe: Your Most Wanted Bhai için çekimleri bitirdi ve şimdi Mahesh Manjrekar’ın Antim'i için çekim yapmakla meşgul.  Aktör, kayınbiraderi Aayush Sharma ile birlikte çalışırken görülecek ve filmden küçük bir kesit yayınlayacak.

Ben bu kısa fragmanda Aayush'u gördüm, daha önce hiç izlememiştim. Sırf Aayush var diye Shah Rukh'un bu projeden ayrılmasını düşündükçe ümitlerim azalıyor bu filme dair...Aayush için yapılan bir film olduğunu düşünmüştü Shah Rukh.

Salman Khan, sosyal medya hesabından tanıtım videosunu paylaştı.  Tanıtımda Aayush Sharma'nın Salman Khan ile tartıştığını görüyoruz. Salman Khan bir Sikh görünümünde görülüyor ve gömleksiz gidiyor ve Aayush Sharma da ikinci filmi için çikolata çocuk imajını bıraktı ve korkunç bir gangster olarak görülüyor.  Gözlerinizi kesinlikle alamayacağınız fiziği üzerinde çalıştı. Kesinlikle bu tanıtım Salman Khan'a karşı Aayush Sharma savaşı.

Film, Marathi'nin popüler filmi Mulshi Pattern'in yeniden yapımı. Salman Khan bir polisi oynuyor ve rolü için çekimleri yakında bitirecek. Önümüzdeki yılın başlarında Tiger 3 için YRF için çekimlere başlayacak ve o zamana kadar Antim programını bitirmek istiyor.  Aayush Sharma, bir sonraki filmi için her şeyini veriyor ve ilk görünüş, oyuncunun bu yeniden yapım için çok çalıştığını vaat ediyor. Tiger 3'ü merakla bekliyorum çünkü ilk iki filmi de çok seviyorum! 

Kaynak:

https://www.filmfare.com/news/bollywood/salman-khan-releases-a-teaser-of-antim-to-show-us-the-new-avatar-of-aayush-sharma-45423.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?