Ayushmann Khurrana'dan Yeni Film! Hangi Yönetmen ile Çalışacak?

 Ayushmann Khurrana benim çok sevdiğim ve çok da yetenekli bulduğum bir aktör Bollywood içinde. Andhadhun filmini izleyenler de eminim ki bana hak verecektir. Ayrıca Badhaai Ho filmini izleyenler tam not verdi filme, henüz izlemedim ama listemde. Şimdiki filmi de zaten Badhaai Ho'nun başarılı olmasından kaynaklanan bir film aslında. Nasıl mı? Şöyle ki:

Bareilly Ki Barfi ve Ulusal Ödüllü Badhaai Ho'da Junglee Pictures ile başarılı işbirliklerinin ardından Ayushmann Khurrana, tekrar işbirliği yapıyor. Bir sonraki yapımlarında Doctor G'de ve rol alacak. Komedi-dramının yönetmenliğini sosyeteye takdim eden yönetmen Anubhuti Kashyap üstlenecek.

Ayushmann, "Doctor G, süper taze olduğu için anında aşık olduğum bir senaryo. Sizi güldürecek ve aynı zamanda düşündürecek son derece benzersiz ve yenilikçi bir kavram. Doktorun önlüğünü giymekten heyecan duyuyorum. Kariyerimde ilk kez ve aynı zamanda süreçte doğrudan kalbinize hitap edecek bir mesaj iletiyorum." diye filmden kısaca bahsediyor. 

Yönetmenliğini Anubhuti Kashyap'ın yapacağı bu film, ana kahramanın bir doktor rolünde görüleceği bir komedi-draması. Hint filmlerinde yaşananlardan ve Ayushmann'ın 'Doctor G'yi oynamasından bu yana bir süre geçti, bekleyiş kesinlikle bu film paylaşımlarıyla ilk kez sahneye çıkacak olan Anubhuti Kashyap'a değecek, " Tüm tutkumla film yapım yolculuğum ve bu proje setlerde olmak beni heyecanlandırdı. Junglee Pictures ve çok yönlü ve yetenekli Ayushmann ile çalışmayı dört gözle bekliyorum. Bu film kesinlikle heyecan verici çünkü hem gençlere hem de gençlere hitap ediyor aile izleyicileri eşit olarak. "

Sevindim, film güzel olacağa benziyor. Ayrıca bu yönetmen, Anurang Kashyap'ın kardeşi falan mı yoksa ben mi uyduruyorum? Kafamda deli sorular.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/ayushmann-khurrana-star-doctor-g-film-directed-anubhuti-kashyap/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?