Deepika Yerinde Duramıyor

Deepika Padukone'un Hindistan Geçidi'nde sürekli paylaştığı resimlerini görüyoruz. Siddhant Chaturvedi, Ananya Panday ve Dairya Karwa'nın eşlik ettiği Deepika, Shakun Batra'nın bir sonraki filmi için Alibuag'da çekim yapıyor. Ekip bundan önce Goa'da film çekimi yapmıştı.

Filmin adıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da Deepika, stilistinin Anaita Shroff Adajania filmi için yayınladığı bir hikayeyi paylaştı ve bu filmin adıyla ilgili bir ipucu olabilir.

Denizin güzel bir resmi olan Analita, resmin üzerine “Yalnızca Aşk # Proje70” yazdı ve Deepika bunu metnin etrafında kocaman bir kalple paylaştı.

Takipçilerinin, Shakun Batra’nın modern bir aşk hikayesi olan bir sonraki filminin Only Love adının olabileceği tahminlerini başlatması uzun sürmedi.

Bazıları başlığın Yalnızca Aşk olabileceğine inanırken, diğerleri de Anaita'nın bu yeni projesine olan aşkından bahsediyor olabileceğini söylüyor. Bu da farklı bir bakış açısıymış şahsen.

Deepika'nın en çok takip edilen filmi Pathan aslında, çünkü başrolde Shah Rukh Khan yer alıyor. Pathan dışında güzel oyuncunun 4-5 film projesi daha var. Hepsi kesin ancak isimleri, posterleri vs henüz belli değil. Zamanla onlar da çıkar ortaya. 

Kaynak:

https://www.filmfare.com/news/bollywood/deepika-padukone-shares-a-story-that-hints-at-the-title-of-her-next-film-with-shakun-batra-45218-1.htmlYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?