Farhan Akhtar Özlemi Son Buluyor

 Ah Farhan Akhtar...Üzümlü keklerimden bir tanesi. Ne mükemmel bir senarist, yönetmen ve oyuncu. Farhan'ın izleyip de sevmediğim bir tane filmi yok. Luck By Chance ise yarım bıraktım, devam ederim diye umuyorum. Müthiş kurgulanmış filmlerde ya bir senarist, ya bir yönetmen ya da bir oyuncu olarak illa ki yer alıyor. Bknz: Zindagi Na Milegi Dobara. (en bir sevdiğim filmlerden). Şimdi de adını daha önce de çoğumuzun duyduğu Toofan filmi var sırada. Sonunda Farhan Akhtar özlemi sona eriyor.Bakalım haberimizin detayı neymiş:

Farhan Akhtar, yaklaşan filmi "Toofan" dan özel bir paylaşım ile Boxing Day'i kutladı. Spor dramasında bir boksör rolünü deniyor ve hayranların karşısına filmden görünmeyen bir resimle çıktı. "Zihninizde 7 gün 24 saat kancalar ve kancalar varken, Boxing Day bir Toofaani gönderisini hak ediyor gibi geliyor .. Mutlu Noeller size ve harika bir 2021'e geldik," diye samimi bir yazı yazdı.

Rakeysh Omprakash Mehra'nın yönettiği "Toofan", Farhan’ın boks koçu rolünde Paresh Rawal'ı canlandıracağı bir film. İkilinin kendi rolleri için bir ay boyunca eğitim aldığı bildirildi. Bir kaynak daha önce Mumbai Mirror'a “Rakeysh, sporu olabildiğince gerçekçi tutmak istiyor Farhan, filmde gerçek boksörlerle dövüşürken görülecektir”. "Toofan" 2 Ekim 2020'de ekranlarda olacak şekilde planlandı, ancak salgın yüzünden 2021'e ertelendi. 

Kaynak:

https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/farhan-akhtar-shares-a-smashing-glimpse-from-toofaan-on-the-occasion-of-boxing-day/articleshow/79967806.cmsYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?