Gönüllere Taht Kuran Kajol Hanım'dan Yeni Bir Netflix Projesi

 Kajol'ün son filmlerini izlememiş biri olarak, bu haber beni meraklandırdı. Son zamanlarda çıkan filmlerin çoğu eski film tadında değil, bu yüzden soğuk hissediyorum çoğuna kendimi. Ama bakalım bakalım yeni proje neymiş:

Aktris Kajol'un bu yıl Netflix'in Tribhanga'yla dijital çıkışını yapması gerekiyordu. Temmuz ayında, yayın devi, projesini de içeren çok sayıda kadro açıkladı. Ancak proje Ocak 2021'e ertelenmiş gibi görünüyor.

Bir gazeteye göre Renuka Shahane, post prodüksiyonun zaten tamamlandığını ve Netflix'e gönderildiğini açıkladı. Henüz bir tarihi kesinleştirmiş değiller. Netflix dizisinin büyük çoğunluğu bu yıl yayınlandığı için, Tribhanga 2021 sürümüne sahip olacak tek proje, ancak yayın devi henüz onaylamadı.

Tribhanga, Kajol'u başrolde oynayan, işlevsiz bir aile draması. Mithila Palkar, Tanvi Azmi ve Kunaal Roy Kapoor filmde çok önemli rollerde görülecek. (daha önce isimlerini bile duymadım bu insanların, umarım güzel bir film olur) Film deneyimli oyuncu Renuka Shahane tarafından yönetiliyor ve yazılıyor. Ajay Devgan Films, Bannijay Asia ve Alchemy Productions ile birlikte bu filmin yapımcıs.

Mumbai'de geçen bir drama olan Tribhanga, 1980'lerin sonlarından günümüze kadar aynı ailenin üç neslinde ileri geri giden karmaşık bir hikaye örüyor. Yürekleri ısıtan hikaye, ailenin günlük yaşamdaki önemine bakıyor. Hikaye konusu hoş aslında, umarım güzel olur.

Kaynak:

Kajol’s digital debut with Netflix’s Tribhanga set for January 2021 premiere : Bollywood News - Bollywood HungamaYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?