Görkemli Kadın Sonam Kapoor'dan Bir Film

 Şu anda kocası Anand Ahuja ile birlikte Londra'da bulunan Sonam Kapoor Ahuja, bir sonraki film 'Blind' için çekimlere başladı. Shome Makhija'nın yönettiği oyuncu, bugün İskoçya'nın Glasgow kentinde aksiyon gerilim filmi için çekimlere başladı. Sonam Kapoor seviyor muyum çok emin değilim ama filmlerinin bazıları cidden güzel. Yetenek tartışılır, bilmiyorum aynı fikirde misiniz ama... Yine de yeni filmini izlemeyi bekliyorum!

Ekip için baştan sona bir program olacak. Film, koltuğun başında nefes kesen bir suç gerilim filmi. Sürükleyici anlatı, bir seri katilin peşinde olan kör bir polis memurunun hikayesi etrafında dönüyor. Bu türle yeni bir zemin keşfeden Sonam'ın yönettiği oyuncu kadrosunda ayrıca Vinay Pathak, Purab Kohli, Lilette Dubey yer alıyor.

 Yapımı Sujoy Ghosh, Avishek Ghosh & Manisha W., Pinkesh Nahar & Sachin Nahar, Hyunwoo Thomas Kim tarafindan ustlenilen "Blind" 2021'de vizyona girecek.

Daha önce, bir kaynak ETimes'a şunları söyledi: “Sonam her zaman Ghosh'un çalışmalarına hayran olmuştu ve Kör'ün (Blind) onlar için işbirliği fırsatı olarak gelmesi çok uygundu.  Sosyal açıdan alakalı sinemayı güçlendirdikten sonra, benzersiz anlatımı için Ghosh prodüksiyonunu seçti. "

Bu arada, çalışma cephesinde, Sonam en son Dulquer Salmaan'ın oynadığı "The Zoya Factor" da görüldü. Yarım bırakmıştım bu filmi. Bir şey katmıyordu pek de...Neyse...

Kaynak:

https://m.timesofindia.com/entertainment/hindi/bollywood/news/sonam-kapoor-ahuja-starts-shooting-for-action-thriller-blind-in-glasgow/articleshow/79990718.cmsYorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?