Güzel Oyuncu Sonakshi Sinha Ne Zaman Ekranlarda Boy Gösterecek?

 Sonakshi'nin filmlerini bayağıdır izlemiyorum, sanırım zaten ekranlarda çok fazla görünmüyor. Sebebi de filmlerinin çok fazla başarı getirmemiş olması diye okumuştum. Ama sırada yeni bir dijital platform pojesi var.

Dünyadaki yaygın Covid-19 salgınıyla, film endüstrisi en kötü etkilenen sektör oldu. Sinema salonlarına kimsenin ayak basmaması nedeniyle, birçok yapımcı ve oyuncu filmlerini nasıl yayınlayacakları konusunda şimdiden karmaşa içindeler. Bu nedenle, en iyi A listesindeki birçok yıldız da dijital çoğunluğa atlıyor. Sonakshi Sinha, Covid zamanları sırasında ilk dizisi Fallen için çekim yapıyordu.

Sonakshi Sinha'nın sert bir polis rolü üzerine yazdığı Reema Kagti'nin yönettiği Amazon Original serisi, aynı zamanda Dabangg aktrisinin web alanındaki ilk çıkışı olacak. Ama bu tek değil. Bir kaynak bize Netflix'te yayınlanacak başka bir OTT projesine daha imza attığını söyledi. "Bu, aksiyon odaklı bir film ama kadın merkezli bir proje değil. Onun karşısında başka bir popüler erkek oyuncu da olacak. Yine çok sayıda dublör ve sekans içerecek başka bir gerilim filmi." Hmm, kulağa güzel geliyor.

Henüz proje hakkında pek bir şey bilinmese de, Sonakshi Fallen'daki çalışmasını bitirdikten sonra katlara çıkacak. "İlk olarak Reema'nın şovu için çekim yapacak. Mart 2021'de sona erecek ve bu proje hemen ardından sahneye çıkacak." Bu aynı zamanda önümüzdeki yıl ve Shotgun Jr.'ın arka arkaya iki web projesinde görüleceği anlamına geliyor.

Umarım her şey yolunda gider Sonakshi için. Uzun zamandan sonra başarılı bir projede görmek bizleri de mutlu eder.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/reema-kagtis-fallen-sonakshi-sinha-signs-another-web-project-netflix/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?