'Hayırsever' Shah Rukh Khan

 Aslında yapılan iyiliklerin paylaşılmasını pek doğal bulmuyorum ama söz konusu oyuncumuz Kralların Kralı, yani pek kimsenin gözünden kaçacak birisi değil. Haberlere hemen yayılıvermiş. Bakalım neymiş:

Shah Rukh Khan ve onun asil jestleri herkes tarafından bilinir. Bu yıl pandeminin neden olduğu bu belirsiz zamanlarda oyuncu, elinden geldiğince çok insana mümkün olan en iyi şekilde yardım edetmeye çalıştı. Kasım ayında Kerala'da 20.000 N-95 maske bağışlamıştı ve daha önce Chhattisgarh'ta 24 saat çalışan sağlık çalışanları için 2.000 KKD kiti bağışlamıştı.

Yakın zamanda Shah Rukh Khan, Delhi'deki Covid-19 pozitif hastaları için 500 Remdedivir enjeksiyonu bağışladı. Kral Khan'ın bu altın hareketi kesinlikle dokunaklı ve Delhi Sağlık Bakanı Satyendar Jain'in bile sosyal medyada bu jest hakkında tweet atması şaşırtıcı değil.

Sağlık Bakanı tweet atarak, "Sh. @İamsrk ve @MeerFoundation'a en çok ihtiyaç duyulan bir zamanda 500 Remdesivir enjeksiyonu bağışladıkları için son derece müteşekkiriz. Kriz anında verdiğiniz destekten çok memnunuz. " dedi.

Shah Rukh Khan kısa süre sonra ona cevap verdi ve alçakgönüllü sözleriyle, "@MeerFoundation'a olan minnettarlığınız için @SatyendarJain ji'ye teşekkür ederim. Bu kriz, ancak birlik beraberliği sürdürmeye devam edersek aşılacaktır. Ekibim ve ben gelecekte de yardımcı olmaya hazırız. Ekibinize tüm hizmetleri için teşekkür ederiz. " dedi.

Ne diyelim, Allah kabul etsin. :))

Kaynak:

https://www.filmfare.com/news/bollywood/shah-rukh-khans-golden-gesture-for-covid-19-patients-in-delhi-45314.html
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?