Hrithik Roshan'ın Krrish 4'ünden Yepyeni Haberler

 Hrithik Roshan, süper başarılı filmi War'dan sonra (ben bu filmi de izlemedim ya. bazen utanıyorum Hint filmi sevdam mı köreldi nedir, konusu aksiyon olan filmlere bir soğuk yaklaşıyorum içerisinde abartı sahneler vardır diye, sanırım ön yargılıyım) yeni bir film duyurmamış olabilir ama herkes bilir ki babası Rakesh Roshan, evcil hayvan projesi Krrish'in bir sonraki bölümünü dikkatlice bir araya getiriyor. Krrish 4'ün de Hrithik'in süper kahraman avatarına katılarak bir süper kahramanı olacağını size daha önce bildirmiş olsak da, şimdi size oyuncunun dörtlü değil üçlü bir rolde yer alacağını söylemeliyiz.

Evet, doğru duydunuz. Krrish 4, tüm yol boyunca dışarıda bir Hrithik gösterisi olacak. Önceki iki bölümde Hrithik çift rol oynamışken - Krrish ve Rohit'in rolü, dördüncü bölüm Jaadu ve Rohit'i ölümden geri getirecek. Üçüncü role gelince, bir kaynak bize "Hrithik Krrish 4'te sadece ana kahramanı değil, aynı zamanda ana kötü karakteri de oynayacak. Hikaye, hem süper kahramanın hem de süpervizörün rolünün modellendiği bir şekilde kavramsallaştırıldı. 

Daha önce de Rajinikanth'ın Robot 2.0'ı, megastarın üç rol oynadığı benzer bir fikri kullanmıştı - bilim adamı, iyi robot ve kötü robot. Şimdi, Rakesh Roshan bir sonraki yönetmenliği için aynı rotadan gitmeye karar vermiş görünüyor. Esinlenilmiş yani, hm.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/hrithik-vs-hrithik-krrish-4-hrithik-roshan-play-superhero-supervillain/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?