İşte Asya'nın En Etkili Ünlüleri!

 En etkili ünlüler listesi belli olmuş. Bakalım Bollywood'dan kimler kimler dahil olmuş?

Yıl sonu, eğlence sektöründen pek çok fikir getiriyor. Forbes Asia’nın ilk 100 Dijital Yıldız listesi, Asya-Pasifik bölgesini fırtınaya sürükleyen en etkili şarkıcıları, grupları, film ve TV yıldızlarını öne çıkarıyor. Liste, var olan virüse rağmen, çöken film sektörüne rağmen çeşitli platformlarda aktif kalmaya devam eden sosyal medyadaki en etkili ünlüleri içeriyor. 100 ünlüden 10'u Hindistan ünlülerinden. Hatta en başlarda, yüksek miktar 'bağış' yapan ünlüler yer alıyor: Yılın başlarında Covid-19 teşhisi konan Amitabh Bachchan, koronavirüs yardımı için 7 milyon dolar toplanmasına yardımcı oldu. Bollywood’un en yüksek maaşlı aktörü ve Forbes'in dünyadaki en yüksek maaşlı oyunculardan biri listesinde yer alan Akshay Kumar, Rs bağışladı. Ki bu ünlüler aşırı zengin, özellikle de Akshay Kumar.

Listedeki diğer isimler de çeşitli platformlarda 74 milyon takipçisi olan 27 yaşındaki Alia Bhatt. En az 18 markayı destekliyor ve yakın zamanda çocuklar için Ed-a-Mamma giyim serisini başlattı. Facebook, Twitter ve Instagram'da 108 milyondan fazla takipçisi olan Shah Rukh Khan, listedeki güçlü isimler arasında yer alıyor.

Padmaavat oyuncuları Ranveer Singh ve Shahid Kapoor da listede yer alıyor. Ranveer'in önünde şu an 83, Jayeshbhai Jordaar ve Cirkus dahil olmak üzere üç filmi var. Bu arada Kapoor, Kabir Singh ile muhteşem bir 2019 geçirdi, (haber sitelerine göre, çünkü Türkiye'de Kabir Singh beğenilmedi. Ben de açıp kapatmıştım şahsen). şu anda Jersey'in yeniden yapımı için çekim yapıyor. Birçok isim arasında Super 30 ve War gibi gişe rekorları kıran filmlerle olağanüstü bir 2019 geçiren Hrithik Roshan da listede yer alıyor. Super 30 aşırı beğenilmişti bu arada.

Son olarak ayrıca listede Jacqueline Fernandez, Anushka Sharma, şarkıcı Neha Kakkar ve Shreya Ghoshal da yer alıyor.

Kaynak:

https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/amitabh-bachchan-shah-rukh-khan-akshay-kumar-ranveer-singh-others-amongst-forbes-asia-pacifics-influential-celebrities-social-media/Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?